Żaluzja 25mm Africa

404,79 zł

Żaluzje to najbardziej uniwersalne osłony okienne. Żaluzje drewniane to gwarancja jakości i ciekawego designu. Dobrze dobrane skutecznie ochronią przed promieniami słonecznymi, a także będą interesującym elementem aranżacji wnętrza. 
Żaluzje dopasujesz na indywidualny wymiar.

Ilość

Żaluzje to najbardziej uniwersalne osłony okienne. Ogromną ich zaletą jest fakt, że można dopasować je do każdego wnętrza. Będą pasować zarówno do przestrzeni bardziej oficjalnych, takich jak biura, czy pracownie, jak i tych mniej zobowiązujących - czyli pomieszczenia mieszkalne. Odpowiednio dobrane żaluzje to gwarancja efektownego wyglądu i ciekawej aranżacji. 

Żaluzje drewniane to przede wszystkim wysoka jakość. Wybierając je otrzymujesz osłony okienne, które będą skutecznie służyć przez długie lata. Choć jak każdy element drewniany, żaluzje również wymagają odpowiedniej impregnacji, aby zachować ich piękny wygląd i niezmieniony kształt. Odradzamy ich montaż w pomieszczeniach o dużym stopniu wilgotności bez odpowiedniej wentylacji. Nie oznacza to jednak, że nie sprawdzą się w łazienkach. Dobra wentylacja wystarczy.  

Kolekcja Africa kolekcja żaluzji drewnianych o lamelach grubości 25 mm. Egzotyczne i zdecydowane kolory nadadzą charakteru wnętrzom. Będą pasować to minimalistycznych, surowych aranżacji, ale nie tylko. Żaluzje drewniane będą dobrze się prezentować w towarzystwie zielonych roślin i stonowanych kolorów ścian. Możesz dopasować żaluzje na wymiar, według własnych preferencji  z uwzględnieniem wielkości pomieszczenia i wnęki okiennej. Żaluzje o szerokości lameli 25 mm na pewno będą pasować do mniejszych pomieszczeń, choć nie jest to zasadą. Głównym motywem wyboru zawsze powinny być Twoje osobiste preferencje. 

zaluzja-bambusowa-szybka-wysylka-czarne-na-wymiar

Zanim zdecydujesz się na zakup żaluzji drewnianych warto zastanowić się nad sposobem montażu. Dostępne opcje to:
montaż w świetle szyby - najwygodniejszy sposób montażu. Umożliwia wygodne otwieranie okna, które otwiera się razem z żaluzją.
Ważne - należy zwrócić uwagę na listwy przyszybowe - jeśli są bardzo zaokrąglone lub zbyt małe, taki montaż może okazać się niemożliwy.
montaż do skrzydła okna - umożliwia otwarcie okna wraz z żaluzją.
Ważne - należy wykonać dokładny pomiar, aby się upewnić, że po montażu żaluzji, okno będzie otwierać się swobodnie.
montaż we wnęce okna - będzie odpowiedni przy oknach, gdzie odległość między ramą okna a wnęką jest wystarczająco wysoka (np. z lufcikiem).
Ważne - sprawdzić, czy po całkowitym złożeniu żaluzji, możliwe będzie swobodne otwarcie okna.
montaż do ściany - pozwala na całkowite zasłonięcie okna wraz z wnęką okienną
Ważne - zwrócić uwagę, czy żaluzja po całkowitym zwinięciu nie będzie nachodzić na światło wnęki.
montaż do sufitu - sprawdzi się tam, gdzie nadproże okna nie jest wystarczająco wysokie, aby zamontować żaluzję na ścianie.
Ważne - zwrócić uwagę, czy żaluzja po całkowitym zwinięciu nie będzie nachodzić na światło wnęki.
montaż bezinwazyjny - montaż żaluzji nie niszczy okna, ściany ani sufitu. Żaluzja montowana jest za pomocą specjalnych mocowań.
Ważne - należy wykonać dokładny pomiar, aby upewnić się, że po montażu żaluzji, okno będzie otwierać się swobodnie. 

W świetle
Do ramy
Bezinwazyjnie
We wnęce
Do ściany
Do sufitu

Nasze żaluzje drewniane 25 mm posiadają matowe lamele i dostępne są w kolorach: 

kolory-lameli-zaluzja-drewniana-5mm

Przy wyborze żaluzji drewnianych 25 mm możesz się zastanawiać, czy warto dodać prowadzenie boczne żyłkowe. Taki element żaluzji odpowiada za jej stabilizację. Gwarantuje dłuższą trwałość żaluzji, a także ciche użytkowanie. Kolejnym elementem stabilizacyjnym jest zaczep belki dolnej, który unieruchamia żaluzję u dołu. Tego typu akcesoria przydadzą się w żaluzjach, które będą montowane przy często otwieranych oknach. Jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze. 

zaluzje-drewniane-czarne-50-mm

KAT03283
chat Komentarze (0)