Parapet drewniany - sosnowy

177,10 zł
Realizacja do 14 dni roboczych

Parapet z najlepszej jakości drewna sosnowego - doda efektu wykończenia w każdym wnętrzu!

Ilość
lub zamów telefonicznie: +48 533 992 244
help_outlineZapytaj o produkt
Parapet drewniany - sosnowy

Parapet drewniany - sosnowy

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Parapet drewniany znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym nadając wnętrzu niepowtarzalny klimat. Dzięki niemu przyspieszysz także ogrzewanie wnętrza – montując parapet nad grzejnikiem, ciepło emitowane przez grzejniki kierowane jest do wnętrza mieszkania.

Parapet drewniany wykonujemy z dobrze wysuszonego drewna. Jest to drewno klejone sękowe, co dodatkowo zapobiega podatności na naturalne odkształcenia drzewa. Produktu są w stanie surowym, gotowe do zabezpieczenia i malowania. Parapet drewniany może być bazą do wykonania wielu innych produktów, przykładowo schodów, blatów, regałów ściennych, mebli, skrzynek czy biurek. Odpowiednio dobrane pozwolą stworzyć spójny i ciepły charakter wnętrza.

parapet-drewniany-sosnowy-na--wymiar

Zamawiając parapet możesz dobrać wymiar dokładnie taki, jakiego potrzebujesz. Krótsze parapety spełnią swoją funkcję, ale możesz wybrać również dłuższy parapet, który dodatkowo może posłużyć jako blat. Wielu z naszych klientów wykorzystuje parapety drewniane właśnie w formie blatów kuchennych, do renowacji szafek i nie tylko. 

paraper-sosnowy-na-wymiar-tanio

Grubość
2 - 4 cm
Długość
10 - 245 cm
Głębokość
10 - 60 cm
Rodzaj drewna
Sosna
Typ narożników
Ostre, zaokrąglone
Komentarze (25)
Oceń