Prestige Ostaszewska od 2006 roku dba o wnętrza polskich domów, mieszkań, firm.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży osłon okiennych, dekoracji oraz elementów wykończeniowych. W ofercie posiadamy szeroki wybór rolet (w tym rolet pionowych), żaluzji drewnianych i aluminiowych, plis, a także karniszy i moskitier. Nie ograniczając się tylko do tradycyjnych osłon okiennych oferujemy naszym Klientom szeroki wybór rolet rzymskich. Wiedząc jak ważne są detale w wystroju wnętrza, zadbaliśmy o dostępność produktów, które, choć niepozorne, znacząco wpłyną na końcowy efekt. W naszej ofercie znajdą Państwo listwy sztukateryjne (podłogowe, ścienne, karniszowe), parapety (drewniane, pcv), a także absolutne bestsellery - nakładki renowacyjne na parapet i parawany. Zdajemy sobie sprawę, że wybór takich elementów wystroju jak rolety, żaluzje, czy parapety to nie jest łatwa decyzja. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji! chętnie udzielimy pomocy, również przy odpowiednim pomiarze okna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapraszamy również do naszego showroomu w Białymstoku!  

 

 

Szeroką gamę osłon okiennych uzupełniają elementy wykończeniowe oraz dekoracji wnętrz. I tak w naszym asortymencie posiadamy parapety z pcv, parapety z konglomeratu oraz parapety drewniane, nakładki renowacyjne, listwy przypodłogowe i sztukaterię. Jesteśmy producentem parawanów pokojowych zarówno materiałowych jak i drewnianych. Niedawno - wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów - do naszej oferty wprowadziliśmy nowe produkty. W śród nich znajdują się panele drewniane, drzwiczki ażurowe, drewniane blaty oraz stoły.

 

Duży wybór wzorów i materiałów każdego produktu pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, a także do firm, architektów i projektantów wnętrz. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta. Dbając o komfort Kupujących dostarczamy wszystkich potrzebnych informacji oraz staramy się jak najbardziej udogodnić proces zakupu.
Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także rzetelne doradztwo przy wyborze produktów. Pragniemy, aby nasz Klient poczuł się wyjątkowo i bezpiecznie.