PRESTIGE to firma z ugruntowaną pozycją na rynku. Działamy nieprzerwanie od 2006 roku.

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży osłon okiennych, dekoracji wnętrz oraz elementów wykończeniowych. W ofercie posiadamy szeroki wybór rolet, żaluzji drewnianych i aluminiowych, plis, a także karniszy i moskitier. Nie ograniczając się tylko do tradycyjnych osłon okiennych oferujemy naszym Klientom szeroką gamę rolet rzymskich jak również bardzo eleganckich i stylowych zasłon. Jako jedyni w północno-wschodniej Polsce posiadamy w sprzedaży okiennice wewnętrzne typu SHUTTERS firmy Jasno. Aby dokładnie zaprezentować możliwości i wyjątkowość tego rodzaju osłon okiennych specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy w salonie showroom z produktami JASNO.  

 

 

Szeroką gamę osłon okiennych uzupełniają elementy wykończeniowe oraz dekoracji wnętrz. I tak w naszym asortymencie posiadamy parapety z pcv, parapety z konglomeratu oraz parapety drewniane, nakładki renowacyjne, listwy przypodłogowe i sztukaterię. Jesteśmy producentem parawanów pokojowych zarówno materiałowych jak i drewnianych. Niedawno - wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów - do naszej oferty wprowadziliśmy nowe produkty. W śród nich znajdują się panele drewniane, drzwiczki ażurowe, drewniane blaty oraz stoły.

 

Duży wybór wzorów i materiałów każdego produktu pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, a także do firm, architektów i projektantów wnętrz. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonujemy na indywidualne zamówienie Klienta. Dbając o komfort Kupujących dostarczamy wszystkich potrzebnych informacji oraz staramy się jak najbardziej udogodnić proces zakupu.
Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale także rzetelne doradztwo przy wyborze produktów. Pragniemy, aby nasz Klient poczuł się wyjątkowo i bezpiecznie.