Sztukateria

Listwy Creativa by Cezar - Sztukateria -  Prestige Ostaszewska

Listwy przypodłogowe to istotny element każdego mieszkania, którego właściciele cenią sobie dbałość o detale. Listwy skutecznie nadają wnętrzom wrażenie wykończenia i właściwej elegancji.

Aktywne filtry

Choć z pozoru zamontowanie takich listew wydaje się niepozornym zabiegiem, to wszyscy którzy się na to zdecydowali, zgodnie przyznają, że to naprawdę “robi różnicę”. 

Dzięki szerokiej gamie kolorów, listwy można dopasować do niemal każdego wnętrza. Stanowią idealny materiał do dekoracji wnętrz zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Poza oczywistymi walorami estetycznymi, listwy spełniają również istotne funkcje użytkowe: chronią ścianę przed zabrudzeniem i uszkodzeniami, a dobrze dobrane, zatuszują nierówności styku podłogi i ściany oraz poprawiają proporcje pomieszczeń.

Nasza firma posiada w swoim asortymencie listwy przypodłogowe, które są wykonane z polistyrenu (czyli białej, twardej pianki o wysokiej gęstości) oraz pokryte powłoką, która zwiększa przyczepność farb. Dodatkowo są odporne na wilgoć i posiadają niewidoczne łączenia. Oprócz listew przypodłogowych, w ofercie posiadamy również listwy sufitowe, ścienne, a także rozety i kolumny dekoracyjne.