Parapety drewniane

prestige-parapet-drewniany-solidny-debowy

Każdy kto aranżował kiedyś wnętrza wie, że szczegóły grają ogromną rolę. Tak też parapety to bardzo ważny element wystroju każdego pomieszczenia. Dobrze dobrany parapet sprawi, że pomieszczenie zyska na wystroju.

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale dzięki parapetom, zwłaszcza drewnianym, przyspieszysz ogrzewanie pomieszczenia. Parapet umieszczony nad grzejnikiem sprawia, że ciepło kierowane jest do wnętrza mieszkania.  

Nasze parapety wykonujemy z dobrze wysuszonego drewna. Jest to drewno klejone bezsękowe, co dodatkowo zapobiega podatności na naturalne odkształcenia drzewa. Parapet drewniany może być bazą do wykonania wielu innych produktów, przykładowo schodów, blatów, regałów ściennych, mebli, skrzynek czy biurek. Odpowiednio dobrane pozwolą stworzyć spójny i ciepły charakter wnętrza.

Drewniane parapety to przede wszystkim gwarancja klasy i jakości. Wymiana parapetu to zdecydowanie jeden z najbardziej sprawdzonych sposobów na odświeżenie wnętrza. Jeśli zastanawiasz się, jak szybko odmienić aranżację okna - nowy parapet może być strzałem w dziesiątkę! :) Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze parapetu - skontaktuj się z nami!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji