Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc

Rolety dzień i noc do kuchni, salonu, sypialni

Szukasz uniwersalnych osłon okiennych, które będą dopasowane do Twoich potrzeb? Nie wiesz, czy zdecydować się na rolety zaciemniające (blackout), czy może wybrać bardziej subtelne, transparentne tkaniny? Sprawdź naszą kolekcje rolet okiennych i drzwiowych Dzień i noc! Pamiętaj, że otrzymasz pełne wsparcie przy pomiarze i wyborze odpowiedniej rolety.

Rolety dzień i noc to połączenie komfortu i prywatności, które daje regulacja zaciemnienia, z subtelnością i elegancją. Wybierając rolety day&night pozwalasz sobie na możliwość dostosowywania stopnia zaciemnienia w zależności od Twojego nastroju, pory dnia, czy upodobań. Rolety dzień i noc będą odpowiednie zarówno do kuchni, salonu, ale też łazienki. W ciągu dnia możesz ustawić roletę w taki sposób, aby wpuszczała dużo światła, a wieczorem, gdy zapragniesz prywatności, wystarczy, że przesuniesz delikatnie roletę, aby zapewnić odpowiednie zasłonięcie wnętrza.


Rolety dzień i noc na wymiar

Jesteśmy zwolennikami indywidualnych i dopasowanych rozwiązań. Zwłaszcza przy aranżacji wnętrz. Idealnie dopasowane detale tworzą piękny wystrój. Z nami dobierzesz rolety okienne Dzień i Noc na wymiar, według Twoich potrzeb. Odpowiedni pomiar i montaż rolet zapewni maksymalne dopasowanie, a co za tym idzie - komfort użytkowania. 


Montaż rolet dzień i moc

Rolety dzień i noc posłużą jako osłony okienne. Możesz je zamontować również na drzwi np. balkonowe. Wystarczy, że dobierzesz rozmiar i sposób montażu, który Cię interesuje. Jeśli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego sposobu montażu, czy prawidłowego pomiaru, służymy radą! Zadzwoń do nas lub napisz maila, a odpowiemy na wszelkie pytania. Roletę okienną i drzwiową dzień i noc możesz zamontować inwazyjnie i bezinwazyjnie. Bezinwazyjny montaż to dobre rozwiązanie, gdy nie chcesz niszczyć okien lub robić otworów w ścianie - sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy lubisz lub planujesz zmiany w wystroju wnętrza. Montaż bezinwazyjny jest wyjątkowo prosty. Wystarczy połączyć elementy mocujące z kasetą, a następnie umieścić całość na ramie okna.
Montaż inwazyjny, jak sama nazwa wskazuje, wymaga pewnej stałej ingerencji. Roletę dzień i noc możesz zamontować do sufitu, do ściany lub we wnęce okna. Montaż jest prosty i nieskomplikowany. Możliwe jest to dzięki specjalnym zaczepom, które montuje się po wywierceniu dziur w odpowiednim miejscu. Następnie należy złożyć kasetę i umieścić na zaczepach.


Kolory rolet dzień i noc

Sprawdź aktualnie dostępne kolekcje rolet okiennych dzień i noc! Paleta kolorów pozwala na idealne dopasowanie do niemal każdego wnętrza. Możesz wybrać rolety dzień i noc w bardziej kontrastowych kolorach - dzięki temu stopień regulacji zaciemnienia będzie większy. Decydując się na bardziej stonowane kolory, uzyskasz subtelniejszy efekt wizualny.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji