Kategoria

SYSTEMY PRZESUWNE

systemy-przesuwne-do-szaf-drzwi-loftowe

Systemy do drzwi przesuwnych

Systemy przesuwne to modne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Gdzie można zamontować drzwi przesuwne? Takie rozwiązanie być wykorzystane jako drzwi do szafy, ale również jako drzwi przejściowe do sypialni, kuchni, garderoby, czy salonu. W przypadku wyjątkowo niedużych mieszkań, wiele osób decyduje się również na zastosowanie drzwi z systemem przesuwnym do łazienki. Przed taką decyzją pojawia się pytanie, czy drzwi przesuwne są szczelne. Zależy od tego wiele czynników - odpowiedni wybór systemu drzwi przesuwnych (pomiar), a także prawidłowy montaż.

Jak wybrać system do drzwi przesuwnych?

Pierwszą kwestią nad którą warto się zastanowić to to, czy zależy Ci na ozdobnym systemie drzwi przesuwnych, czy chcesz, aby był niewidoczny. Ozdobne systemy przesuwne w stylu loftowym będą pasowały do industrialnych, minimalistycznych wnętrz, ale nie tylko. Ostatnie trendy konsekwentnie wskazują, że warto łamać schematy i mieszać style. Wszystko więc zależy od Twoich gustów i upodobań. Loftowe drzwi przesuwne to silny trend ostatnich sezonów.


Systemy przesuwne do szaf

Wygodnym i oszczędnym rozwiązaniem jest montaż drzwi przesuwnych w dużych szafach. Szczególnie do szaf polecamy nasze drzwiczki ażurowe. Przestrzenie między lamelami sprawią, że ubrania będą zawsze świeże! Niezależnie od tego, gdzie znajduje się szafa, pomożemy Ci dobrać idealne rozwiązanie. Dostarczamy systemy na wymiar, zatem możesz się spodziewać niezawodnego rozwiązania! W przypadku drzwi przesuwnych do garderoby - mogą się sprawdzić systemy przesuwne wiszące. Najczęstszym wyborem są systemy przesuwne w stylu loftowym. Takie systemy charakteryzują się czarną, żeliwną prowadnicą. Naścienne systemy przesuwne to dekoracja sama w sobie. Jeśli zależy Ci na niewidocznym systemie przesuwnym, polecamy szczególnie system Herkules. To absolutny ulubieniec wśród naszych Klientów. Jest najczęściej wybierany i jak do tej pory - w 100% niezawodny! /p>

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji