Kategoria

Drzwiczki ażurowe sosnowe

drzwiczki-azurowe-sosnowe-w-dobrej-cenie

Drzwiczki ażurowe wykonujemy z solidnego drewna sosnowego. Są lekkie, ale trwałe. Takie drzwiczki można wykorzystać do dalszej przeróbki, np. malując je na wybrany kolor. W naturalnym kolorze będą pięknie się prezentować we wnętrzach w stylu boho, rustykalnym, skandynawskim. Drzwiczki ażurowe przydadzą się, kiedy chcesz zamaskować wnęki, przestrzenie pod schodami, a przede wszystkim wnęki na pralkę, czy suszarkę w łazience. Aby umożliwić jak najlepsze dopasowanie frontów ażurowych, wprowadziliśmy opcję zamówień na indywidualny wymiar. Dzięki temu idealnie dopasujesz drzwiczki, w zależności od potrzeb.
Panele ażurowe to idealny element do projektów DIY. Drzwiczki mogą posłużyć jako tablica/planner, osłona grzejników, a nawet parawan. Parawany wykonane z drzwiczek ażurowych znajdziesz również w naszym sklepie.
Drzwiczki ażurowe możesz wykorzystać w systemach przesuwnych do szaf i drzwi. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze systemu przesuwnego i odpowiedniego rozmiaru drzwiczek, skontaktuj się z nami! 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Drzwiczki ażurowe - sosnowe

Drzwiczki ażurowe - sosnowe

Od Cena 22,00 zł
Drzwiczki ażurowe - sosnowe...

Drzwiczki ażurowe - sosnowe...

Od Cena 26,89 zł