Zasłony

Zasłony i firany idealnie dopasowane

Nic tak nie dodaje pełni wystroju, jak dobrze dobrane zasłony, firany i/lub rolety. Jeśli szukasz idealnie dopasowanych zasłon i firan do Twojego mieszkania - jesteś w odpowiednim miejscu. W PrestigeOstaszewska możesz wybrać zasłony w standardowych rozmiarach (możesz też je samodzielnie skrócić, jeśli potrzebujesz!) lub zamówić zasłony i firany na wymiar. Szeroki wybór kolorów może z początku trochę onieśmielać, ale wierzymy, że pozwoli to na najlepsze dobranie odcieni zasłon dla najlepszego efektu wizualnego!

Zasłony z kolekcji ROYAL dostępne są w rozmiarze 140 x 270 cm. Dzięki specjalnym taśmom, możesz je dowolnie skrócić. Instrukcja (zawierająca kilka naprawdę prostych kroków) dołączona jest do każdego zamówienia.


Zasłona, jak roleta rzymska

Wiele osób zastanawia się, co będzie lepsze - zasłona, czy roleta rzymska? Odpowiadając: dlaczego trzeba wybierać? Zgodnie z najnowszymi trendami, warto łączyć w jednym pomieszczeniu różne osłony okienne. Np. na oknie z drzwiami balkonowymi zawieś zasłony, a na drugim oknie w pomieszczeniu - roletę rzymską. W taki sposób pomieszczenie będzie wyglądać spójnie, ale na pewno nie nudno! W naszym sklepie zamówisz rolety rzymskie i zasłony z tego samego materiału. Nawet gdy zdecydujesz się na zasłony i rolety rzymskie w tym samym pomieszczeniu, wcale nie musisz rezygnować z innych osłon okiennych. Wszystko zależy od Twojej wizji i pomysłu na wystrój. Dobrze będą wyglądać zasłony w połączeniu z żaluzjami. Aby zapewnić większą prywatność, warto rozważyć plisy, jako osłona okienna, a zasłony jako dekoracja.


Zasłony i firanki

Istnieje wiele sposobów zawieszenia zasłon i firan. Najbardziej popularne to zasłony i firany na przelotkach, czy taśmie. My jesteśmy fanami zasłon i firan na tzw. flexie i wavie. Oba te sposoby tworzą przepiękne założeni materiałów. Co najważniejsze, nie musisz za każdym razem ponownie układać zakładek. Są już na stałe. Co oznacza, że kiedy zechcesz odświeżyć firany i zasłony, wystarczy po praniu, tylko wyprasować tkaniny, a efekt założenia materiału zostanie zachowany!

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji