PARAPETY / BLATY

prestige-parapet-drewniany-renowacyjny-nakladka

Każdy kto aranżował kiedyś wnętrza wie, że szczegóły grają ogromną rolę. Tak też parapety to bardzo ważny detal każdego pomieszczenia. Dobrze dobrany parapet sprawi, że pomieszczenie zyska na wystroju.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. parapety drewniane - dębowe i sosnowe. To dobry wybór, gdy zależy Ci na wprowadzeniu ciepłego, rustykalnego klimatu do wnętrz. Drewno z którego wykonujemy parapety jest solidne i zawsze dobrze wysuszone. Nasze parapety są z klejonego drewna bezsękowego, co dodatkowo zapobiega podatności na naturalne odkształcenia drewna. Parapety drewniane również świetnie się sprawdzą w innych zastosowaniach. Możesz je wykorzystać przy tworzeniu schodów, blatów, regałów ściennych, mebli, skrzynek czy biurek.

Kiedy nie chcesz wymieniać całego parapetu, a jedynie poprawić jego wygląd - idealnie w tym wypadku sprawdzą się nakładki renowacyjne. Wykorzystując nakładki, ograniczysz koszty remontu, ponieważ nie trzeba wymieniać starego parapetu. Oferujemy parapety PCV komorowe, renowacyjne. Pomimo ich lekkości, są bardzo wytrzymałe. Z łatwością dopasujesz kolor i rozmiar parapetu do swojego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz parapety renowacyjne w następujących kolorach: dąb bielony, marmur, buk, złoty dąb, orzech, biały.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji