Roleta Rzymska - Pomiar, Montaż i Wszystko, Co Musisz Wiedzieć Przed Zamówieniem
Przed zamówieniem rolety rzymskiej należy wykonać niezbędne pomiary, a także wybór kolekcji, materiałów, kolorów... Jak dopasować roletę rzymską do okna? W tekście znajdziesz niezbędne wskazówki dotyczące: sposobu pomiaru, opcji montażu. Opowiemy o wszystkich aspektach, na które powinnaś zwrócić uwagę przy zamówieniu wymarzonej rolety rzymskiej!
Czytaj dalej
Jak urządzić wspólny pokój chłopca i dziewczynki?
Aranżacja domu i mieszkania wymaga często sporo kreatywności, ale jak w grę wchodzi urządzenie pokoju dla chłopca i dziewczynki trzeba nieźle się wysilić, aby zadowolić dwa różne światy. Przede wszystkim przy urządzaniu wspólnego pokoju należy wziąć pod uwagę wiek dzieci, ich potrzeby i zainteresowania
Czytaj dalej
Jak wykorzystać drzwiczki ażurowe w projektach DIY?
Znudził Cię dotychczasowy wystrój wnętrz, marzysz o zmianie w codziennym otoczeniu, aby przestrzeń nabrała lekkości i delikatności? Dobrym sposobem jest wprowadzenie do niego ażurowych frontów. Ten rodzaj wykończenia mebli stosuje się od bardzo dawna, ale dziś zyskuje on nowe życie.
Czytaj dalej
Parapet wewnętrzny - jaki wybrać?
Parapety są nieodłącznym elementem wnęk okiennych. Pełnią funkcję zarówno użytkową, jak i estetyczną. Bez nich przestrzeń wydaje się nieskończona, niepełna, wręcz wybrakowana. Który parapet wybrać, aby najlepiej pasował do wnętrza?
Czytaj dalej
Jak dbać o blat kuchenny?
Drewniany blat to wspaniała alternatywa dla zimnych płytek czy kamienia, doskonały sposób na ocieplenie każdego, nawet minimalistycznego wnętrza, ale wymaga odpowiedniej pielęgnacji i oprawy. Jak odpowiednio zadbać o drewniany blat, aby służył na długie lata?
Czytaj dalej
Jak dbać o moskitierę?
To co przez kilka ostatnich lat zadziało się w przyrodzie daje nam wszystkim nieźle popalić, a raczej poswędzieć , bo ilości meszek, komarów, muszek, oraz innego typu gryzącego i ważącego wszędzie paskudztwa, są po prostu przerażające. Dlatego też coraz częściej można spotkać w oknach znane głównie z krajów południowych — moskitiery
Czytaj dalej
Showing 1 do 6 of 25 (1 Pages)