Kategoria

MOSKITIERY

moskitiery na okno i na drzwi

Moskitiery okienne i drzwiowe

Moskitiery to przede wszystkim spokój i komfort w Twoim domu! Odpowiednio dobrane i starannie zamontowane moskitiery skutecznie ochronią Ciebie i Twoich bliskich przed wszelkimi insektami z zewnątrz.

Czy moskitiery chronią przed komarami i innymi insektami? 

Wiele osób zastanawia się, czy warto mieć moskitierę. Pojawiają się pytania, czy moskitiera chroni przed komarami, pająkami, meszkami, czy innymi insektami. Odpowiedź jest prosta: odpowiednio dobrana moskitiera to skuteczne zabezpieczenie przed tymi uciążliwymi owadami! Dlatego też warto dowiedzieć się, jak mierzyć moskitierę, aby była najlepiej dopasowana do okna, czy drzwi. 

Odpowiedni dobór rozmiaru moskitiery to klucz do skutecznej ochrony przed insektami 

Jeśli potrzebujesz pomocy przy pomiarze moskitiery, skontaktuj się z naszymi specjalistami, a otrzymasz bezpłatną poradę dotyczącą odpowiedniego pomiaru. Dzięki temu możesz zamówić moskitierę na wymiar lub wybrać moskitierę o standardowych rozmiarach i np. przyciąć ją do potrzebnego Ci wymiaru. 

Moskitiera: ochrona antypyłkowa 

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale moskitiera nie chroni jedynie przed komarami, meszkami, czy pająkami. Osoby cierpiące na objawy alergii mogą wybrać moskitierę ze specjalną siatkę przeciwpyłkową, która zniweluję stopień pyłków w mieszkaniu. 

Czy moskitiera chroni przed słońcem?

Niektórzy zastanawiają się, czy moskitiera chroni przed słońcem. Zdecydowanie odradzamy montaż moskitiery w celu zmniejszenia nasłonecznienia w pomieszczeniu. Moskitiera w kolorze czarnym przyciemni minimalnie pomieszczenie, ale będzie to niemal niezauważalne. Jeśli szukasz skutecznego sposobu zaciemnienia pomieszczeń, warto pomyśleć o roletach rzymskich, żaluzjach, lub plisach. 

Moskitiera okienna, drzwiowa, do drzwi balkonowych 

Moskitierę możesz zamontować w dowolnym miejscu. Bardzo popularne są okienne moskitiery rolowane, które nie utrudniają korzystania z okna w pełni. Jeśli szukasz moskitiery do zamontowania na drzwiach (na przykład balkonowych), masz do wyboru kilka opcji. Możesz wybrać moskitierę przesuwną, magnetyczną, plisowaną, rolowaną. Każda z nich różni się przede wszystkim sposobem użytkowania. Dobierz ją odpowiednio do Twoich potrzeb, aby zapewnić sobie i Twoim bliskim maksymalną ochronę przed komarami i innymi owadami. 

Moskitiera na wymiar

W każdym mieszkaniu, bez względu na położenie, czy to w mieście, czy poza nim, moskitiera uchroni przed komarami, muchami, pająkami i innymi owadami. Niech nie obawiają się Ci, którzy martwią się tym, że wygląd ich domu zostanie popsuty. Nasze moskitiery to gwarancja jakości i po prostu dobrego designu.

Moskitiery nie utrudniają cyrkulacji powietrza, ani nie zaciemnia pomieszczenia. Moskitiery są odporne na warunki atmosferyczne panujące w Polsce, także spokojnie mogą przezimować w oryginalnym miejscu. Moskitiery można zamontować zarówno na drzwiach, jak i oknach. Elegancki wygląd i solidna struktura na pewno zadowolą każdego, kto nie lubi tandetnych rozwiązań. Naszym hitem są moskitiery dachowe. Nasze technologie pozwalają na montaż moskitier nawet przy oknach dachowych. Jeśli nie wiesz, czy można zamontować je w Twoich oknach, skontaktuj się z nami, a nasi eksperci doradzą najlepsze rozwiązanie.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji