Moskitiera drzwiowa RM

289,05 zł
Ilość
lub zamów telefonicznie: +48 533 992 244
help_outlineZapytaj o produkt
Moskitiera drzwiowa RM

Moskitiera drzwiowa RM

Akceptuję zasady polityki prywatności  

  • Moskitiera posiada ramę wykonaną z aluminium tłoczonego. Szerokość profilów wynosi: 23,6 mm
  • Grubość profilu: 13,7 mm
  • Siatka moskitiery została wykonana z włókna szklanego powlekanego polichlorkiem winylu.
  • Siatka posiada otwory o wymiarach 1mm x 1mm. Jest to wystarczająca wielkość aby zatrzymać nawet najmniejsze owady (meszka mierzy ok 6 mm !)

W celu zapewnienia dla Państwa produktu o jak najlepszej jakości - produkt jest wysyłany w elementach. Dzięki prostej instrukcji zawartej w opakowaniu- złożenie moskitiery nie przysporzy żadnych problemów.

Doskonała sztywność moskitiery

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych, dwuczęściowych narożników i łączników jesteśmy w stanie uzyskać znacznie większą wytrzymałość i sztywność konstrukcji w porównaniu do tradycyjnych moskitier drzwiowych.

Każdy z tych elementów wykonanych z tworzywa syntetycznego posiadają w sobie specjalne otwory przeznaczone do wkręcenia w nie wkrętów kotwiących. 

Po skręceniu - wewnętrzna część elementu zachowuje się niczym kołek rozporowy. Zwiększa swoją objętość co doprowadza do doskonałego połączenia dwóch elementów. 

Elementy przy składaniu spasowane są z minimalnym luzem, umożliwiającym złożenie bez wykorzystania jakiejkolwiek siły. Po skręceniu - są praktycznie nierozłącznie ze sobą związane

Zapomnij o domykaniu drzwi moskitierowych 

Nie musisz już pamiętać o domykaniu drzwi moskitiery ! W tej kwestii moskitiera sama o siebie zadba.

Trzy częściowe zawiasy posiadają w sobie sprężynę. Umożliwia ona samodzielne powracanie drzwi do pozycji spoczynkowej. Dzięki temu nie musimy już pilnować aby każdy z domowników zamykał za sobą drzwi.

Moc magnesów

Moskitiera wyposażona jest w dwa magnesy. Każdy z nich odznacza się siłą trzymania po ok 10 kg. Nie musisz się martwić że drzwi moskitierowe otworzą się same podczas niewielkiego wiatru.

Zapewniają również większą pewność że drzwi zostaną zawsze dobrze domknięte, a żaden insekt nie przedostanie się do wnętrza domu.

Zima jej nie straszna

Cąła konstrukcja jest w całości odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie straszny jej wiatr, deszcz, zmienne temperatury czy mocne nasłonecznienie. 

Mimo wszystko rozumiemy osoby które mają obawy. W tym też celu zawiasy zostały wyposażone w łatwy system zdejmowania drzwi moskitiery z ramy.

Wystarczy wysunąć moskitierę z zawiasów aby mogła być bezpiecznie przechowywana z dala od silnego mrozu. 

To rozwiązanie docenią również osoby które czeka przenoszenie przez drzwi, na których zamontowana jest moskitiera, duże gabarytowe elementy np. wyposażenia domu.

Dzięki temu nie musimy się już martwić że drzwi ulegną uszkodzeniu.

Ręce pełne roboty

Przenoszenie tacy z napojami przez moskitierę nie jest już straszne! Dzięki zastosowaniu wysokiej listwy dolnej (odkopnik) możemy wspomóc się nogą w procesie otwierania. Zastosowanie takiego rozwiązania znacznie wydłuża okres bezawaryjności moskitiery - bez obawy że otwieranie nogą może uszkodzić siatkę czy ramę.

Dodatkowo listwa znacznie wzmacnia całą konstrukcję która jeszcze dodatkowo jest przez to rozwiązanie usztywniona.

Kolor
Biały, brązowy, srebrny, antracytowy
Materiał:
Rama wykonana ze wzmocnionego i odpornego aluminium ekstrudowanego, siatka jest wykonana z elastycznego i bardzo wytrzymałego włókna szklanego oblanego PCV
Wysokość
50 - 230 cm
Szerokość
40 - 120 cm
Szerokość profilu ramy
23,6 mm
Grubość profilu
13,7 mm
Moc magnesów
Dwa magnesy, każdy z nich odznacza się siłą trzymania po ok. 10 kg
Komentarze (3)
Oceń