Kategoria

KARNISZE

karnisze-szyna-sufitowa-pcv

Karnisze to niezbędny element pięknej aranżacji okien. Poza oczywistą funkcją, jaką jest możliwość instalacji zasłon i firan, karnisze to również ważny dodatek dekoracyjny. My stawiamy na nowoczesne rozwiązania.

Jako alternatywę dla klasycznych karniszy, proponujemy szyny sufitowe. To niezwykle wygodny i elegancki sposób na zawieszenie firan i zasłon. Karnisze w formie szyn sufitowych będą idealne do przestrzeni biurowych, restauracji, sal bankietowych i weselnych. Świetnie sprawdzą się również w mieszkaniach. Dodadzą wnętrzom nowoczesnego stylu.
Ogromnym atutem tego rodzaju karniszy jest możliwość nietypowych rozwiązań projektowych. Szyny sufitowe można dopasować do niestandardowych pomieszczeń. To sprawia, że nawet najbardziej wymagający dekoratorzy, znajdą swój wymarzony projekt. Poza oczywistymi walorami stylistycznymi, warto wspomnieć o kolejnej ważnej zalecie karniszy, jaką jaką jest cichy mechanizm przesuwania zasłon, czy firan. Wybierając system szyn sufitowych możesz zapomnieć o charakterystycznym, głośnym dźwięku przesuwanych zasłon.

Karnisze aluminiowe i PVC
W naszej ofercie posiadamy karnisze aluminiowe i PCV, które indywidualnie dopasujemy do Twojego wnętrza. Do szyny możesz dobrać jeden z trzech rodzajów suwaka: z oczkiem, agrafką lub żabką. Przy wyborze karniszy aluminiowych otrzymujesz gwarancję wysyłki w ciągu 24 h!
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę karniszy.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Karnisz KD

Karnisz KD

Cena 0,00 zł
Karnisze KS

Karnisze KS

Od Cena 46,00 zł
Karnisze PCV

Karnisze PCV

Cena podstawowa 15,30 zł -10% Od Cena 13,80 zł
  • -10%
Kołek z wkrętem

Kołek z wkrętem

Cena 1,00 zł
Ślimak do suwaka z oczkiem

Ślimak do suwaka z oczkiem

Cena 2,20 zł
Suwaki do szyny KS i KD

Suwaki do szyny KS i KD

Od Cena 6,30 zł
Uchwyt ścienny KS i KD

Uchwyt ścienny KS i KD

Od Cena 22,60 zł
Uchwyt sufitowy KS i KD

Uchwyt sufitowy KS i KD

Od Cena 5,30 zł
Łącznik do szyny KS I KD

Łącznik do szyny KS I KD

Cena 8,50 zł
Łuk do szyny KS I KD

Łuk do szyny KS I KD

Od Cena 52,50 zł