Żaluzje aluminiowe

MONTAŻ INWAZYJNY DO ŚCIANY/SUFITU/WE WNĘCE

Szerokość: szerokość szyby + ok. 4 cm
Wysokość: montaż inwazyjny ( wysokość szyby + 6 cm )
montaż bezinwazyjny (wysokość szyby + 10 cm )

Szerokość: szerokość szyby (bez uszczelki) - 2 mm
Wysokość: wysokość szyby (bez uszczelki)MONTAŻ NA RAMIE OKIENNEJ I W ŚWIETLE SZYBY

Szerokość: szerokość szyby + ok. 4 cm
Wysokość: montaż inwazyjny ( wysokość szyby + 6 cm )
montaż bezinwazyjny (wysokość szyby + 10 cm )

Szerokość: szerokość szyby (bez uszczelki) - 2 mm
Wysokość: wysokość szyby (bez uszczelki)


 

 

 

 

Żaluzje to niezbędny element każdego pomieszczenia, którego użytkownicy cenią sobie poczucie komfortu. Żaluzje skutecznie chronią przed słońcem, warto je więc zainstalować w przestrzeniach najbardziej nasłonecznionych.

Żaluzje drewniane polecamy wszystkim, którzy poszukują eleganckich i stylowych form zasłonięcia okien. Dzięki nim wnętrza nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Oferowane przez nas żaluzje produkowane są z wysokiej jakości drewna basswood (lipa kanadyjska). Nasze żaluzje wyróżniają się niezwykłą kolorystyką, która uzyskiwana jest dzięki wykorzystaniu ekologicznych bejcy, a w przypadku ciemnych kolorów piórka pokrywane są specjalnym laminatem. Wybierając nasze żaluzje otrzymujesz pewność jakości i trwałości na lata. Żaluzje drewniane występują w kilku wariantach szerokości piórek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piórka o szerokości 25, 50, 63 oraz 70 mm. Szczególnej uwadze naszych Klientów polecamy żaluzje drewniane firmy JASNO (63 mm), które cieszą się szczególną popularnością ze względu na wyjątkową dbałość o detale.

Żaluzje aluminiowe to jeden najbardziej znanych i najczęściej wybieranych rodzajów osłon okiennych. Świetnie się sprawdzą w mniej wymagających wnętrzach. Dzięki zróżnicowanej szerokości piórek i wybranej możliwości montażu, z łatwością dopasujesz żaluzje do swojego wnętrza i okna. W naszej ofercie posiadamy zarówno żaluzje Standard (25, 35, 50 mm), jak i w systemie Venus (16 i 25 mm) z płaską kasetką oraz prowadzeniem żyłkowym w komplecie, które przeznaczone są do montażu w świetle szyby. Dysponujemy również żaluzjami w wersji Standard, które przeznaczone są do montażu do ściany lub sufitu, we wnęce bądź na ramę okna. Żaluzje aluminiowe w wersji Standard mogą być wykonane z drewnianymi dodatkami (górna maskownica drewniana i/lub drewniana dolna belka). Dzięki bogatej gamie kolorystycznej, w tym również kolorystyce drewnopodobnej, oferowane przez nas żaluzje aluminiowe bezproblemowo wpasują się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak również do przestrzeni biurowych, gdzie skutecznie ochronią przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji