Kategoria

Żaluzje aluminiowe

MONTAŻ INWAZYJNY DO ŚCIANY/SUFITU/WE WNĘCE

Szerokość: szerokość szyby + ok. 4 cm
Wysokość: montaż inwazyjny ( wysokość szyby + 6 cm )
montaż bezinwazyjny (wysokość szyby + 10 cm )

Szerokość: szerokość szyby (bez uszczelki) - 2 mm
Wysokość: wysokość szyby (bez uszczelki)MONTAŻ NA RAMIE OKIENNEJ I W ŚWIETLE SZYBY

Szerokość: szerokość szyby + ok. 4 cm
Wysokość: montaż inwazyjny ( wysokość szyby + 6 cm )
montaż bezinwazyjny (wysokość szyby + 10 cm )

Szerokość: szerokość szyby (bez uszczelki) - 2 mm
Wysokość: wysokość szyby (bez uszczelki)


 

 

 

 

Żaluzje to niezbędny element każdego pomieszczenia, którego użytkownicy cenią sobie poczucie komfortu. Żaluzje skutecznie chronią przed słońcem, warto je więc zainstalować w przestrzeniach najbardziej nasłonecznionych.

Żaluzje drewniane polecamy wszystkim, którzy poszukują eleganckich i stylowych form zasłonięcia okien. Dzięki nim wnętrza nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Oferowane przez nas żaluzje produkowane są z wysokiej jakości drewna basswood (lipa kanadyjska). Nasze żaluzje wyróżniają się niezwykłą kolorystyką, która uzyskiwana jest dzięki wykorzystaniu ekologicznych bejcy, a w przypadku ciemnych kolorów piórka pokrywane są specjalnym laminatem. Wybierając nasze żaluzje otrzymujesz pewność jakości i trwałości na lata. Żaluzje drewniane występują w kilku wariantach szerokości piórek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo piórka o szerokości 25, 50, 63 oraz 70 mm. Szczególnej uwadze naszych Klientów polecamy żaluzje drewniane firmy JASNO (63 mm), które cieszą się szczególną popularnością ze względu na wyjątkową dbałość o detale.

Żaluzje aluminiowe to jeden najbardziej znanych i najczęściej wybieranych rodzajów osłon okiennych. Świetnie się sprawdzą w mniej wymagających wnętrzach. Dzięki zróżnicowanej szerokości piórek i wybranej możliwości montażu, z łatwością dopasujesz żaluzje do swojego wnętrza i okna. W naszej ofercie posiadamy zarówno żaluzje Standard (25, 35, 50 mm), jak i w systemie Venus (16 i 25 mm) z płaską kasetką oraz prowadzeniem żyłkowym w komplecie, które przeznaczone są do montażu w świetle szyby. Dysponujemy również żaluzjami w wersji Standard, które przeznaczone są do montażu do ściany lub sufitu, we wnęce bądź na ramę okna. Żaluzje aluminiowe w wersji Standard mogą być wykonane z drewnianymi dodatkami (górna maskownica drewniana i/lub drewniana dolna belka). Dzięki bogatej gamie kolorystycznej, w tym również kolorystyce drewnopodobnej, oferowane przez nas żaluzje aluminiowe bezproblemowo wpasują się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak również do przestrzeni biurowych, gdzie skutecznie ochronią przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie