Kategoria

Rolety rzymskie

Czym jest roleta rzymska?
Roleta rzymska to taki rodzaj osłony okiennej, który po zwinięciu zakłada się na siebie tworząc swojego rodzaju falbany. Niezależnie od tego, czy roleta jest długa, czy krótka, efekt zostanie uzyskany! Roletę rzymską możesz wybrać w 

Rolety rzymskie można dopasować do niemal każdego rodzaju wystroju - świetnie wpasują się do pomieszczeń w stylu minimalistycznym, skandynawskim, toskańskim, a nawet klasycznym. Wiele z naszych Klientek, dobiera roletę rzymską do wnętrz w stylu glamour. Sprawdzą się w dekoracji salonów, kuchni, łazienek, bawialni, werand.
Rolety rzymskie zyskały szczególną popularność, ze względu na ich ciekawy design i trwałość. Wykonane z najlepszych tkanin i wysokiej jakości komponentów nadają wnętrzom szczególnego wyrazu. Ich funkcjonalność, oryginalna forma i różnorodność materiałów dają szerokie możliwości aranżacyjne i pozwalają dopasować roletę do indywidualnych upodobań.
Roleta rzymska idealnie komponuje się z tradycyjnymi zasłonami, ale sprawdzi się również jako samodzielna dekoracja. W zależności od materiału może pełnić rolę firan lub zasłon. Dzięki niej wnętrza nabierają nietuzinkowego wyglądu i oryginalnego charakteru.
Rolety rzymskie są wyjątkowo praktyczne i łatwe w obsłudze. Wbudowany mechanizm pozwala na płynną regulację rolety, a wbudowany hamulec pozwala zatrzymać ją na dowolnej wysokości. Jej wielkim atutem jest możliwość regulowania przepływu światła. Są wyjątkowo praktyczne i o wiele łatwiej utrzymać je w czystości, niż inne rolety (możemy je prać i prasować!), dzięki czemu jest to świetny produkt dla miłośników wieloletnich rozwiązań. Ze względu na łatwość utrzymania rolet w czystości, szczególnie polecamy je do bawialni, pokojów dziecięcych, kuchni.  Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji