Kategoria

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie można dopasować do niemal każdego rodzaju wystroju - świetnie wpasują się do pomieszczeń w stylu minimalistycznym, skandynawskim, toskańskim, a nawet klasycznym. Sprawdzą się w dekoracji salonów, kuchni, łazienek, bawialni, werand.
Rolety rzymskie zyskały szczególną popularność, ze względu na ich ciekawy design i trwałość. Wykonane z najlepszych tkanin i wysokiej jakości komponentów nadają wnętrzom szczególnego wyrazu. Ich funkcjonalność, oryginalna forma i różnorodność materiałów dają szerokie możliwości aranżacyjne i pozwalają dopasować roletę do indywidualnych upodobań.
Roleta rzymska idealnie komponuje się z tradycyjnymi zasłonami, ale sprawdzi się również jako samodzielna dekoracja. W zależności od materiału może pełnić rolę firan lub zasłon. Dzięki niej wnętrza nabierają nietuzinkowego wyglądu i oryginalnego charakteru.
Rolety rzymskie są wyjątkowo praktyczne i łatwe w obsłudze. Wbudowany mechanizm pozwala na płynną regulację rolety, a wbudowany hamulec pozwala zatrzymać ją na dowolnej wysokości. Jej wielkim atutem jest możliwość regulowania przepływu światła. Są wyjątkowo praktyczne i o wiele łatwiej utrzymać je w czystości, niż inne rolety (możemy je prać i prasować!), dzięki czemu jest to świetny produkt dla miłośników wieloletnich rozwiązań. Ze względu na łatwość utrzymania rolet w czystości, szczególnie polecamy je do bawialni, pokojów dziecięcych, kuchni.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji