Drzwi ażurowe na wymiar

Drzwi ażurowe na wymiar białe

Drzwiczki ażurowe na wymiar

TYLKO U NAS! Drzwi ażurowe w różnych kolorach dostępne są na indywidualny wymiar. Dzięki idealnemu dopasowaniu stworzysz wspaniałe aranżacje szaf, garderoby, zabudowy wnęk..

Drzwiczki dostępne są w naturalnym kolorze sosny, w kolorze białym lub dowolnym kolorze z palety RAL. Fronty wykonujemy na indywidualny wymiar lub w rozmiarach standardowych.


Drzwiczki ażurowe przesuwne

Ogromną popularnością cieszy się wykorzystanie drzwi ażurowych m.in. w zabudowie szaf, wnęk i jako drzwi do garderoby. W tym celu najlepiej wykorzystać montaż drzwi na systemie przesuwnym. Ułatwi do użytkowanie, a także pozwoli zaoszczędzić miejsce. Sprawdzi się to szczególnie w niedużych mieszkaniach.

Drzwi ażurowe często wykorzystywane są w celu zabudowania wnęk i innych przestrzeni w mieszkaniu, które chcemy ukryć. Atrakcyjny wygląd drzwiczek pomoże stworzyć piękną aranżację, zasłaniając to co powinno być niewidoczne. Ogromną zaletą są małe przestrzenie między lamelami. Dzięki temu drzwi można wykorzystać do zabudowy wnęk z licznikami itp.


Drzwiczki ażurowe z zawiasami

Zamawiając drzwiczki ażurowe PRESTIGE, otrzymujesz fronty gotowe do montażu. Wprowadziliśmy możliwość zakupu drzwiczek wraz z otworami na zawiasy, jak i samymi zawiasami. Dzięki temu potrzebujesz podać jedynie wymiary drzwi, a my zajmiemy się resztą.


Drzwiczki ażurowe jako okiennice

Nasze drzwiczki ażurowe idealnie się sprawdzą jako dekoracja okien na zewnątrz. Specjalnie poszerzona rama drzwiczek i użycie wilgocioodpornego kleju pozwalają na zachowani trwałości i możliwość montażu okiennic na zewnątrz.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji