Parawan drewniany

Wybierz kolor

Biały

Szary

Czarny

Sosna

Parawan to interesujący element wystroju, który z powodzeniem spełni funkcję dekoracyjną, jak i użytkową.
To świetna alternatywa dla ścianek działowych.

Za pomocą parawanu w prosty sposób zaaranżujesz przestrzeń biurową, na przykład dzieląc pomieszczenie na część mniej oraz bardziej oficjalną. Parawany to także idealny sposób na zorganizowanie open-space’a, poprzez wydzielenie stanowisk pracy. Znacznie podniesie to komfort i wygodę pracy.
Parawany to także nieoceniony element aranżacji w przestrzeniach gastronomicznych. Jeśli zastanawiasz się jak spełnić wymogi bezpieczeństwa dla restauracji związane z pandemią COVID-19 i oddzielić stoliki - parawany sprawdzą się idealnie. Z jednej strony skutecznie odseparują stoły, z drugiej - dodadzą wnętrzu restauracji dodatkowych atutów wizualnych.
Parawany zapewnią również klientom poczucie intymności.
Parawany swoją użyteczność znajdą również w przestrzeniach prywatnych. Pozwalają zachować komfort w niedużych mieszkaniach, np. podczas codziennej toalety, umożliwiając przebranie się w ustronnym miejscu. W aranżacji pokoju dziecięcego, parawany mogą służyć jako ścianka działowa oddzielająca część bawialni od części sypialnej. Dodatkowo, dzięki swojej mobilności, parawany mogą być wykorzystywane w różnych częściach pomieszczeń. Jednocześnie parawany dekoracyjne stanowią intrygującą ozdobę wnętrza.

Nowością w naszym asortymencie jest parawan SKANDI, który stworzyliśmy z myślą o zwolennikach stosowania eleganckich, a jednocześnie minimalistycznych rozwiązań w dekoracji wnętrz. Parawan SKANDI sprawdzi się we wnętrzach o charakterze skandynawskim jak i industrialnym. Idealnie wkomponuje się również w pomieszczenia, w których dominuje niezobowiązująca elegancja. Wykonany z surowego lub bejcowanego drewna sosnowego z wypełnieniem tkaninowym bądź tiulowym będzie nie tylko funkcjonalnie dzielił przestrzeń, ale nadawał mu niepowtarzalnego charakteru za sprawą swojej pięknej i zarazem prostej formy.

Za pomocą parawanu w prosty sposób zaaranżujesz przestrzeń biurową, na przykład dzieląc pomieszczenie na część mniej oraz bardziej oficjalną. Parawany to także idealny sposób na zorganizowanie open-space’a, poprzez wydzielenie stanowisk pracy. Znacznie podniesie to komfort i wygodę pracy. Parawany to także nieoceniony element aranżacji w przestrzeniach gastronomicznych. Jeśli zastanawiasz się jak spełnić wymogi bezpieczeństwa dla restauracji związane z pandemią COVID-19 i oddzielić stoliki - parawany sprawdzą się idealnie. Z jednej strony skutecznie odseparują stoły, z drugiej - dodadzą wnętrzu restauracji dodatkowych atutów wizualnych. Parawany zapewnią również klientom poczucie intymności. Parawany swoją użyteczność znajdą również w przestrzeniach prywatnych. Pozwalają zachować komfort w niedużych mieszkaniach, np. podczas codziennej toalety, umożliwiając przebranie się w ustronnym miejscu. W aranżacji pokoju dziecięcego, parawany mogą służyć jako ścianka działowa oddzielająca część bawialni od części sypialnej. Dodatkowo, dzięki swojej mobilności, parawany mogą być wykorzystywane w różnych częściach pomieszczeń. Jednocześnie parawany dekoracyjne stanowią intrygującą ozdobę wnętrza.Parawan drewniany to totalny hit ostatnich lat. Nasi klienci kochają je za minimalistyczny wygląd i możliwość indywidualnej konfiguracji ilości skrzydeł. Drewniany parawan jest lekki, co czyni go łatwym w przenoszeniu. Dzięki temu możesz go wykorzystać na wiele sposobów - świetnie się sprawdzi przy wydzieleniu
np. bawialni w salonie,
ale też zapewni komfort w niedużych mieszkaniach.

Drewniany parawan to także świetny zamiennik ścianki działowej w biurze. Taki parawan może również służyć jako tablica, do której przypniemy notatki “do zrobienia”. Właściciele restauracji również powinni zwrócić swoją uwagę na parawany, jako, że jest to bardzo praktyczny, a zarazem stylowy sposób na wydzielenie przestrzeni między stolikami. Jest to tym bardziej ważne ze względu na obostrzenia wprowadzone z powodu pandemii.

W zależności od Twoich potrzeb, dopasujemy wymiary parawanu.

Możesz wybrać jeden z czterech wariantów kolorystycznych:


  • - malowane farbą poliuretanową białą, szarą bądź czarną
  • - malowane farbą wodną podkładową jednokrotnie białą, szarą bądź czarną
  • - malowane farbą wodną podkładową dwukrotnie białą, szarą bądź czarną
  • - w kolorze naturalnego drewna (niemalowane).

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji