Zaślepka do parapetu renowacyjnego

14,64 zł

Zaślepka do parapetu renowacyjnego służy do maskowania boków nakładki. 
Do parapetu o grubości noska 5 cm należy dobrać zaślepkę o szerokości 5,5 cm, a do parapetu o grubości noska 6 cm będzie pasować zaślepka o szerokości 6,5 cm. 

Kolor zaślepek
Wysokość zaślepki
Ilość
lub zamów telefonicznie: +48 533 992 244
help_outlineZapytaj o produkt
Zaślepka do parapetu renowacyjnego

Zaślepka do parapetu renowacyjnego

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Zaślepka do parapetów renowacyjnych o grubości noska 5 cm i 6 cm. Jest to niezbędny element wykończeniowy, który sprawia, że nakładka renowacyjna wygląda elegancko i porządnie. 

W zależności od odległości na jaką parapet wystaje od ściany można dobrać do zamówienia 1 lub 2 zaślepki. Zaślepka pasująca do nakładki o grubości noska 5 cm ma długość 41 cm, a w przypadku parapetów o grubości noska 6 cm długość zaślepki to 50 cm.

Jeśli odległość boków od ściany do końca parapetu nie przekracza tych długości, można kupić jedną zaślepkę i przeciąć ją na pół. 

Przyda się również uniwersalny klej montażowy. 

Nakładki renowacyjne, tak jak i zaślepki można samodzielnie przyciąć przy pomocy np. brzeszczotu. Posiadając niezbędne narzędzia oraz klej montażowy, samodzielny montaż będzie bardzo prosty. Całość powinny dopełnić zaślepki. 

Nakładki renowacyjne to niezwykle prosty sposób na szybkie odświeżenie wnętrza, a zwłaszcza wyglądu okna. Dobierając odpowiedni rozmiar można znacząco zwiększyć powierzchnię parapetu. 

Kolor
Biały (marmur) / Buk / Złoty dąb / Orzech / Dąb bielony
Rozmiar
5,5 lub 6,5 cm

Zobacz także

Komentarze (1)
Oceń