Roleta plisowana

26,20 zł
Czas realizacji: 10 dni roboczych
Typ montażu
Kolor materiału
Szerokość
Wysokość
Ilość

Plisy, rolety plisowane, rolety harmonijki

Plisy to system osłon okiennych, który skutecznie chroni pomieszczenia przed nadmiarem promieni słonecznych. W odróżnieniu od zwykłej rolety lub żaluzji, plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny od dołu jak i od góry. Sterowane są za pomocą uchwytu.

Żywe kolory naszych plis sprawią, że pomieszczenie wypełni się zauważalnymi akcentami. Zdecyduj, czy w Twoim wnętrzu zapanuje przyjemna aura spokoju, czy pojawi się tam ciekawie energetyzujący kolor.

rolety plisowanej z kolekcji STANDARD wariant 4 (góra, dół) tkanina: dekoracyjna, przepuszczająca światło osprzęt: biały PCV montaż: inwazyjny w świetle szyby lub bezinwazyjny na ramie W skład zamówienia wchodzi: plisa w wybranym materiale, osprzęt, elementy montażowe wraz z wkrętami, instrukcja montażu

Żywe kolory naszych plis sprawią, że pomieszczenie wypełni się zauważalnymi akcentami. Zdecyduj, czy w Twoim wnętrzu zapanuje przyjemna aura spokoju, czy pojawi się tam ciekawie energetyzujący kolor.

Dostępne sposoby montażu (bezinwazyjny / inwazyjny)

Dostępne kolory

BIAŁY

KREMOWY

ZIELONY

SZARY

BORDOWY

CZERWONY

WIESZANIE ROLET PLISOWANYCH NA OKNACH W PIGUŁCE

Plisa to minimalistyczna ochrona okna, która nie narzuca się swoją obecnością, a jednak tworzy zupełnie nowy design w pomieszczeniach. Aby plisa spełniała swoją funkcję zdobienia i ochrony okna, należy zamontować ją na przestrzeni szyby, czyli pomiędzy górną a dolną listwą przyszybową. Roleta plisowana montowana jest bezinwazyjnie, poprzez zakładanie zaczepów w kształcie haków na górną i dolną część skrzydła okiennego.

Materiał przepuszczający światło

Materiał o strukturze przepuszczającej dużą ilość światła to rozwiązanie dla tych, którzy szukali sposobu na zachowanie intymności i prywatności, bez konieczności zaciemniania pomieszczeń. Przyjemne rozproszenie światła, przy którym wciąż będzie można pracować czy bawić się znajdzie zastosowanie w przypadku okien wychodzących na „ciasne” osiedla.

Lekkość elementów konstrukcji

Materiał PCV, z którego wykonaliśmy listwy poruszające materiałem, gwarantuje lekkość oraz wytrzymałość całej rolety plisowanej. Elementy wykończeniowe mają białą, neutralną barwę, pasującą do większości okien.

SPOSÓB POMIARU :

Aby wybrać poprawny wymiar rolety ważnych jest kilka elementów, o których nie możesz zapomnieć. Poprawny wybór rozmiaru przedstawiamy w kilku krokach. WYSOKOŚĆ: Zmierz całkowita wysokość skrzydła okiennego – to będzie wysokość Twojej rolety. Uwaga! Zawsze warto wybrać dłuższa roletę niż za krótka, ponieważ nie musisz rozwijać jej do samego końca. SZEROKOŚĆ: Zmierz szerokość światła szyby lub całkowitej przestrzeni, która chcesz zasłonić – to będzie szerokość Twojej rolety. Pamiętaj, ze podana szerokość to wartość dla górnej listwy lub systemu mocującego. Sam materiał będzie o kilka mm węższy od podanej przez Ciebie wartości. Uwaga! Wybrana wartość to szerokość całego produktu, wliczając w to system sterujący. Weź pod uwagę wszystkie wystające elementy okna, jak np. klamki czy wywietrzniki.

KAT00735

Opis

Materiał:
Wysokiej jakości materiał poliestrowy (nonwoven)
Grubość materiału:
0,17 mm
Szerokość materiału:
20 mm
Materiał Listwy górnej i końcowej:
PCV
Obsługa:
4 uchwytami na listwach końcowych
Kolor listwy górnej i końcowej:
Biały
Pielęgnacja:
Zmiotka do kurzu / przetarcie wilgotną szmatką
Montaż:
Za pomocą uchwytów zaciskowych (grubość skrzydła okna lub drzwi maks. 16 mm)
Gwarancja:
2 lata
chat Komentarze (0)