Poznaj sposoby na aranżację kawalerki
Kawalerki, mieszkania typu studio cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodych ludzi. To doskonała opcja dla młodych par, które dopiero zaczynają wspólne życie, jak i dla osób mieszkających w pojedynkę.
autor      0 komentarze   wyświetlenia (18)
Jak urządzić mieszkanie w stylu skandynawskim?
Wybierając styl w jakim urządzamy wnętrze, musimy wziąć pod uwagę nie tylko własne upodobania, ale również lokalizację, wielkość pomieszczeń i ich naturalne oświetlenie. Estetyka skandynawska nie nastręcza podobnych problemów. Ten prosty i wygodny styl świetnie sprawdza się zarówno w małych mieszkaniach, jak i w domach.
autor      0 komentarze   wyświetlenia (49)
Mieszkanie w stylu rustykalnym
Każdy z nas często przywołuje zdjęcia, wspomnienia z dzieciństwa spędzone na wsi u dziadków, tęskni za beztroską, za kromką chleba z cukrem i mlekiem prosto od krowy. Taki sielski nastrój, wystrój oparty na bliskości z naturą, zgodny z jego spokojnym trybem coraz częściej staramy się przenieść do domu aranżując go na tzw. styl rustykalny.
autor      0 komentarze   wyświetlenia (28)
Jak urządzić pokój gościnny?
Dobry gospodarz to taki, u którego odwiedziny to czysta przyjemność. Jak zaaranżować salon, aby stał się on miejscem, do którego z przyjemnością będą wracać Twoi goście?
autor      0 komentarze   wyświetlenia (25)
Przedpokój - kilka sprawdzonych sposobów na piękną aranżację
Pierwsze wrażenie w każdym aspekcie życia jest mega ważne, gdyż najbardziej zapada nam w pamięci. Przedpokój najczęściej jest pierwszym miejscem, pomieszczeniem, pierwszą rzeczą, jaką widzisz po wejściu do domu. Dlatego ważne jest, aby jego wygląd zachęcał gospodarzy i gości do wejścia i dawał poczucie przyjaznego domu.
autor      0 komentarze   wyświetlenia (80)
Jak najlepiej wykorzystać przestrzeń w małym mieszkaniu?
Małe mieszkanie to nie lada wyzwanie dla projektanta. Co jednak jak musimy to zrobić sami? Wystarczy kilka pomysłów, sprytnych rozwiązań, by uwić gniazdko w ulubionym stylu i z maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni.
autor      0 komentarze   wyświetlenia (39)
Jak zaaranżować home office?
Nieodłącznym elementem naszego życia jest praca. Nie musimy się martwić jeżeli to pracodawca zapewnia nam lokum, gdzie wypełniamy swoje obowiązki. Jeżeli decydujemy się na pracę w miejscu zamieszkania warto jest wydzielić sobie swój azyl, aby była ona efektywna i nie zaburzała porządku innych domowników, a co najważniejsze spełniała nasze oczekiwania i dawała poczucie oderwania od reszty domu.
autor      0 komentarze   wyświetlenia (168)
U Ostaszewskiej w domu cz. I
Kto z nas nie marzy o pracy, do której co dzień rano wstawał by z uśmiechem na ustach, nie mogąc doczekać się realizacji nowych pomysłów, projektów i zadań. Nam udało się poznać taką osobę! Dzięki naszej bohaterce dołączyliśmy do grona szczęśliwców lubiących to, co robimy na co dzień, i chcemy pochwalić się Nią Wam teraz. To nasza Szefowa! Prestige Ostaszewska! To kobieta nieprzewidywalna, silna, niedościgniona w swoich pomysłach, która połączyła
autor      0 komentarze   wyświetlenia (140)
Stary dom - jak nie zniszczyć jego historii w trakcie remontu?
Odziedziczony dom po dziadkach, mnóstwo wspomnień i pamiątek, sentyment młodzieńczych lat, rodzinne spotkania...stary kredens wypełniony cukierkami i innymi łakociami, tak wyjątkowy zapach pieczonego chleba i bułeczek drożdżowych... Niezapomniane… Czy można zachować przytulność, autentyczność starych wnętrz jednocześnie wdrażając nowoczesne rozwiązania?
autor      0 komentarze   wyświetlenia (42)