Jak urządzić wspólny pokój chłopca i dziewczynki?
Aranżacja domu i mieszkania wymaga często sporo kreatywności, ale jak w grę wchodzi urządzenie pokoju dla chłopca i dziewczynki trzeba nieźle się wysilić, aby zadowolić dwa różne światy. Przede wszystkim przy urządzaniu wspólnego pokoju należy wziąć pod uwagę wiek dzieci, ich potrzeby i zainteresowania
Czytaj dalej
Jak wykorzystać drzwiczki ażurowe w projektach DIY?
Znudził Cię dotychczasowy wystrój wnętrz, marzysz o zmianie w codziennym otoczeniu, aby przestrzeń nabrała lekkości i delikatności? Dobrym sposobem jest wprowadzenie do niego ażurowych frontów. Ten rodzaj wykończenia mebli stosuje się od bardzo dawna, ale dziś zyskuje on nowe życie.
Czytaj dalej
Parapet wewnętrzny - jaki wybrać?
Parapety są nieodłącznym elementem wnęk okiennych. Pełnią funkcję zarówno użytkową, jak i estetyczną. Bez nich przestrzeń wydaje się nieskończona, niepełna, wręcz wybrakowana. Który parapet wybrać, aby najlepiej pasował do wnętrza?
Czytaj dalej
Jak dbać o blat kuchenny?
Drewniany blat to wspaniała alternatywa dla zimnych płytek czy kamienia, doskonały sposób na ocieplenie każdego, nawet minimalistycznego wnętrza, ale wymaga odpowiedniej pielęgnacji i oprawy. Jak odpowiednio zadbać o drewniany blat, aby służył na długie lata?
Czytaj dalej