Zasłony na flexie- co warto wiedzieć?
Zastanawiasz się co to jest marszczenie typu flex? Chciałabyś mieć piękną zasłonę, która zawsze pięknie się układa? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się jakie są sposoby marszczenia typu Flex, co oznacza słowo Flex, a przede wszystkim dowiesz się jakiego karnisza potrzebujesz, aby zawiesić zasłonę lub firanę w tym systemie.
Czytaj dalej
Jak urządzić pokój wymagającej nastolatki?
Jeżeli zastanawiasz się jak zaaranżować pokój nastolatki to koniecznie skorzystaj z naszych rad. Gdy jeden pokój dzieli rodzeństwo, pamiętaj, że nie musisz stawiać ścianki działowej, możesz wykorzystać parawan dekoracyjny lub drewniany. Przeczytaj artykuł i dowiedz się na co warto zwrócić uwagę podczas urządzania przestrzeni dla dorastającego dziecka.
Czytaj dalej
Roleta Rzymska - Pomiar, Montaż i Wszystko, Co Musisz Wiedzieć Przed Zamówieniem
Przed zamówieniem rolety rzymskiej należy wykonać niezbędne pomiary, a także wybór kolekcji, materiałów, kolorów... Jak dopasować roletę rzymską do okna? W tekście znajdziesz niezbędne wskazówki dotyczące: sposobu pomiaru, opcji montażu. Opowiemy o wszystkich aspektach, na które powinnaś zwrócić uwagę przy zamówieniu wymarzonej rolety rzymskiej!
Czytaj dalej