Jak w prosty sposób ożywić nudne wnętrze?
Jak w prosty sposób ożywić nudne wnętrze? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci odświeżyć monotonną aranżację i nadać zupełnie nowego charakteru Twojemu mieszkaniu.
Czytaj dalej
Czy warto zaopatrzyć się w moskitierę?
Któż z nas nie spotkał się choć raz w życiu z problemem natrętnej muchy czy złośliwego komara w domu. Skutecznie potrafią wyprowadzić z równowagi, a próba pozbycia się ich nieraz kończy się pamiątką na ścianie, czy też swędzącym bąblem na skórze. Chodź za oknem zima w pełni, warto już teraz, przed sezonem wiosenno-letnim, pomyśleć o ochronie przed wszelkimi insektami. Poznaj zalety moskitiery...
Czytaj dalej
Jeden parawan - wiele możliwości
Chcąc uzyskać troszkę prywatności, wydzielić swój kącik można sięgnąć po łatwo dostępne i szybkie rozwiązania, które zaoszczędzą nam wiele czasu. I tu z pomocą przychodzi nam parawan. Poznaj jego wszechstronne zastosowania!
Czytaj dalej
Jak zasłonić okno w kuchni?
Mówi się, że kuchnia to serce domu. Niewątpliwie szczególnie ważnym elementem w kuchni jest oświetlenie. Te sztuczne, jak również naturalne. I na tym drugim dziś dłużej się skupimy. Jak zasłonić okno kuchenne, aby było stylowo i funkcjonalnie?
Czytaj dalej