Jak w prosty sposób ożywić nudne wnętrze?
   01/26/2021 12:33:29    komentarzy 0
Jak w prosty sposób ożywić nudne wnętrze?

Niejednokrotnie w życiu mieliśmy dylemat jak poprawić wygląd naszego mieszkania czy biura, jak zmienić nudne wnętrze w nowoczesne i takie, w którym będzie nam się lepiej odpoczywało czy pracowało. Otoczenie, w którym przebywamy na co dzień powinno dawać nam poczucie estetyki i cieszyć oko, aby praca była efektywna, a czas spędzony w domowym zaciszu dawał ukojenie i zadowolenie. Ale czy jest złoty produkt na tak wielkie zmiany? Jest.. i to nie jeden. Należy do nich na pewno niezwykle popularny ostatnio produkt, bestseller na rynku - drzwiczki ażurowe. I na nich się teraz skupimy wyjaśniając Państwu, dlaczego rozkłada on na łopatki wiele innych, niejednokrotnie nawet tańszych rozwiązań.

Drzwiczki ażurowe - produkt idealny?

Przez pojęcie drzwi ażurowych rozumiemy przede wszystkim drzwi przypominające okiennice. Zbudowane są wysokiej jakości drewna sosnowego. Solidna konstrukcję składa się z zewnętrznej ramy wypełnionej poziomymi listewkami przypominającymi żaluzje, czyli lamelkami. Są one najczęściej zamontowane na stałe i skierowane w dół pod kątem, choć występują również drzwi ażurowe z ruchomymi lamelami i możliwością ich regulacji. Pełnią one funkcję nie tylko dekoracyjną, ale też wentylacyjną.

Zalety paneli ażurowych

Są wyjątkowo funkcjonalne, stylowe i nadają lekkości przestrzeni. Sprawdzą się jako praktyczne rozwiązanie i dekoracja salonu bądź sypialni, pokoju dziecięcego, a nawet łazienki. Jeśli chcesz wyróżnić aranżację swojego wnętrza, to świetne rozwiązanie. Przy ich użyciu zadbasz o unikatowy design Twojego otoczenia. Drzwiczki ażurowe sprawdzają się w jasnych, przestronnych pomieszczeniach. ale do kawalerek czy bardzo małych lokali również są stosowane z powodzeniem. Świetnie komponują się z przeróżnymi stylami aranżacyjnymi, ale zdecydowanie najlepiej się odnajdują we wnętrzach inspirowanych południowymi klimatami, stylem marynistycznym czy kolonialnym. Ale jak wiadomo - ludzka wyobraźnia nie zna granic, więc nie bójmy się wykorzystać ten produkt w zgodzie z naszymi marzeniami i pomysłami. W końcu do odważnych świat należy, a możemy stać się przecież inspiracją dla innych.

drzwiczki-na-wymiar-w-kolorze

Możliwości wykorzystania drzwiczek ażurowych

Drzwiczki ażurowe mogą być tworzone są na wymiar. To oznacza, że z powodzeniem można je wykorzystać jako elementy służącymi do zamykania szafy (czy to zabudowanej czy wolnostojącej). I to bez względu na to, jaki kształt, rozmiar czy rodzaj ona przyjmuje. Mogą stanowić fronty dla mebli w różnych pomieszczeniach Twojego mieszkania lub lokalu. Idealnie odnajdą się także jako tradycyjne drzwi, tzw. żaluzjowe - stosowane do oddzielania konkretnych pomieszczeń. Zastosowane jako drzwi do spiżarki zapewnią dobrą wentylację dla przechowywanych tam produktów żywnościowych. Mogą stać się również świetną alternatywą dla bardziej tradycyjnych parawanów czy tak zwanych ścianek oddzielając konkretne obszary na otwartych przestrzeniach. To doskonałe rozwiązanie dla firm, dużych korporacji, hal, salonów kosmetycznych czy fryzjerskich, ale również domów. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie drzwiczek ażurowych przy zabudowie grzejników, czy tworzeniu frontów szafek kuchennych. Niewielkim kosztem możemy odmienić nasze wnętrze, bez konieczności wymiany wszystkich części remontowanej zabudowy. Możemy nimi zatuszować zakamarki czy wnęki w mieszkaniu czy biurze.

drzwiczki-azurowe-do-sypialni

Drzwiczki ażurowe - dobierzesz na wymiar i kolor

Tak, oczywiście! Wszystkie rodzaje drzwiczek ażurowych dostępne są w wielu różnych rozmiarach i mogą być malowane na wiele kolorów, bejcowane lub pozostawione w swoich naturalnych wykończeniach. To kolejny atut dla wymagających i prestiżowych klientów. którzy pragną mieć wnętrze idealnie dopasowane do swoich potrzeb.
Drzwiczki ażurowe zainspirowały już szerokie grono klientów szukających oryginalnych rozwiązań. Dołącz do nich!!! Zamień nudną przestrzeń na stylową, funkcjonalną i nowoczesną. Daj nowe życie starym zabudowom, meblom i kątom! Zyskujesz tak wiele - za tak niewiele…:)

Share This Post :

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby komentować