Czy warto zaopatrzyć się w moskitierę?
   01/26/2021 11:32:33    komentarzy 0
Czy warto zaopatrzyć się w moskitierę?

Któż z nas nie spotkał się choć raz w życiu z problemem natrętnej muchy czy złośliwego komara plądrującego nasza przestrzeń domową. Te malutkie latające stworzenia skutecznie potrafią wyprowadzić z równowagi każdego, a próba pozbycia się ich nieraz kończy się pamiątką na ścianie czy też swędzącym bąblem na skórze. Chodź za oknem zima w pełni, warto już teraz, przed sezonem wiosenno-letnim, pomyśleć o ochronie przed wszelkimi insektami i muszkami z zewnątrz i raz na zawsze skutecznie odciąć im możliwość dostania się do mieszkania, domu czy miejsca pracy. Powszechnie dostępne w sklepach produkty, czyli środki odstraszające w postaci sprayów, świec czy wkładów zapachowych nie tylko wykazują się dość niską skutecznością, ale są również uciążliwe w użytkowaniu i są bardzo nieekologiczne.

Jak pozbyć się insektów w mieszkaniu?

Jeżeli jeszcze nie wiesz - my zdradzimy ci pomysł na złoty środek, trwały na lata i dostępny na każdą kieszeń. Najlepszym rozwiązaniem okazują się moskitiery. Ich szerokie zastosowanie i możliwość montażu w każdym oknie (również dachowym), w drzwiach balkonowych czy wejściowych sprawiają, że cieszą się ogromną popularnością.

Co to jest moskitiera?

To bardzo proste i użyteczne rozwiązanie - moskitiera to siatka o drobnych oczkach, której celem jest nieprzepuszczanie owadów i insektów. Oczka spokojnie przepuszczają światło i powietrze, moskitiera w żaden więc sposób nie wpłynie negatywnie na nasze funkcjonowanie.

moskitiera-rolowana-na-drzwi

Gdzie i jak zamontować moskitierę?

1. Największe moskitiery drzwiowe - aluminiowy profil oraz siatka z powlekanego włókna szklanego zapewnia trwałość, a prosta ramowa konstrukcja niezawodność. Ten wyjątkowy typ produktu zabezpiecza drzwi zewnętrzne przed owadami dając jednocześnie możliwość swobodnego przejścia. Niewątpliwym atutem produktu jest łatwość w montażu i demontażu w razie zaistniałej potrzeby.

2. Idąc dalej, moskitery do okien dachowych -zwijane czy inaczej mówiąc rolowane. Ich konstrukcja pozwala na rozwinięcie siatki z kasetki po zamontowanych do okna prowadnicach. Montowane na ramie okna dają możliwość łatwego zwinięcia i wygodne użytkowanie.

3. Najczęściej montowane i najbardziej popularne moskitiery okienne, tak niezastąpione i potrzebne przy wietrzeniu pomieszczeń, uchylaniu okien przed snem czyli nieodzownymi czynnościami wykonywanymi codziennie- zabezpieczą nas z pewnością przed owadami i zapewnią spokój czy to w dzień czy w nocy. Moskitiery eliminują potrzebę stosowania środków chemicznych, które mogą mieć pewien wpływ na nasze zdrowie i kondycję skóry. Każdy rodzaj moskitiery zapewni komfort i swobodną cyrkulację w pomieszczeniach nie zaciemniając ich. Po zamontowaniu siatka przeciw owadom jest praktycznie niewidoczna, a więc nie wpływa na estetykę okna ani od strony pomieszczenia, ani od strony elewacji. Wszystkie elementy wykonane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu moskitierom nie są straszne ani warunki atmosferyczne, ani upływ lat. Szeroka gama kolorystyczna profili, które są wykorzystywane w produkcji daje duże możliwości dopasowania do każdego okna.

moskitiera-okienna

Czy demontować moskitierę na zimę?

Otóż nie! Moskitiera może zostać zamontowana na oknie przez cały rok, bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne. Dzięki temu nawet w najmniej spodziewanym momencie nie wpadną do pomieszczenia żadne owady. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które w znaczący sposób poprawia komfort życia codziennego oraz bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniach. Moskitiery ochraniają także przed dostaniem się do domu różnego rodzaju pyłków w czasie intensywnego pylenia roślin. Reasumując żegnajcie komary, brzęczące muchy, osy, trzmiele i szerszenie. Zapomnijmy o pająkach i innych robakach - DECYDUJĄC SIĘ na montaż moskitier zapewniamy, że życie stanie się bardziej komfortowe i zapomnicie o nieproszonych gościach w waszych mieszkaniach czy miejscach pracy.

Share This Post :

Komentarze

Zaloguj się lub zarejestruj, aby komentować