Łuk wewnętrzny do szyny PCV

9,30 zł
Realizacja w ciągu 7 dni roboczych

Łuk wewnętrzny służy do łączenia dwutorowych karniszy sufitowych PCV. Dzięki łukom możesz tworzyć linię karniszy według swoich pomysłów i potrzeb!

Ilość
lub zamów telefonicznie: +48 533 992 244
help_outlineZapytaj o produkt
Łuk wewnętrzny do szyny PCV

Łuk wewnętrzny do szyny PCV

Akceptuję zasady polityki prywatności  

SZYNA SUFITOWA, KARNISZ PCV to jeden z ważniejszych elementów dekoracji okiennych, dlatego też niezmiernie ważne jest, aby jego wybór był przemyślany i oparty na produktach wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się zarówno karnisze PCV, jak i metalowe szyny KS.

Karnisze PCV występują w kilku wariantach I-torowe, II-torowe i III-torowe. Wielotorowość szyny oraz łuki pozwolą na dopasowanie szyny do najtrudniejszych rozwiązań architektonicznych.

Dzięki łukom możesz stworzyć ciekawe aranżacje z szyn sufitowych. 

Łuk służy do łączenia szyn PCV dwutorowych. 

Aby złączyć szynę za pomocą łuku, potrzebny jest łącznik z każdej strony łączenia.

luk-laczacy-szyne-sufitowa-karnisz-pcvSzyna sufitowa to idealny sposób na piękne zawieszenie firan i zasłon. Odpowiednia długość tkaniny nada pomieszczeniom wyjątkowego wyrazu i elegancji. Warto pomyśleć o maskownicy do szyny karniszowej PCV, aby dodatkowo dopracować design. Szyny zapewniają swobodny przesuw zasłon, a dzięki łukom i łącznikom można tworzyć interesujące kształty w zależności od upodobań i potrzeb. 

Zarówno szyny PCV, jak i łuki łączące karnisze są wyjątkowo łatwe w montażu. Kluczem do odpowiedniego montażu jest prawidłowy pomiar przed zakupem szyny. Jeśli w pomiarze zaszła pomyłka, zawsze można spróbować przyciąć szynę, a w przypadku zamówienia za krótkiej szyny - domówić krótki kawałek i połączyć szyny za pomocą niewidocznego łącznika. luk-do-laczenia-szyn-pcv

Komentarze (0)