Moskitiera rolowana - drzwiowa

487,10 zł

Czas realizacji: ok 10-14 dni roboczych

Kolor
Ilość
lub zamów telefonicznie: +48 533 992 244
help_outlineZapytaj o produkt
Moskitiera rolowana - drzwiowa

Moskitiera rolowana - drzwiowa

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Czy warto wybrać moskitierę?

Przypomnij sobie te letnie noce, kiedy próbowałeś zasnąć, a nagle pojawiało się to okropne bzyczenie przez które nie mogłeś spać! I te swędzące ukąszenia!

Odpowiednio dobrana moskitiera to prawdziwa ulga i spokojny sen! Moskitiera to skuteczna walka z tak niechcianymi i uciążliwymi insektami. Siatka chroni przed komarami, pająkami, muchami i innymi owadami.

Nasze moskitiery są wykonane ze wzmacnianych siatek. Rama moskitiery ubogacona jest o dodatkowe szczotki i dopasowane uchwyty, co zapewnia maksymalną szczelność!

Moskitiera okienna ramkowa na zamówienie

Moskitiera drzwiowa to wybór na długie lata

Moskitiera jest niezwykle trwała dzięki wykonanej ze wzmocnionego aluminium ramy. Jest odporna na wygięcia. Trudne warunki atmosferyczne nie uszkodzą moskitiery. Moskitiera poradzi sobie zarówno z wysoką temperaturą, jak i silnym wiatrem. Z tego powodu, nie musisz się martwić zdejmowaniem moskitiery na zimę. Spokojnie może przezimować na oknie, czy drzwiach.

Dodatkowym czynnikiem wpływającym na trwałość moskitiery jest dobór uchwytów montażowych i śrub. Aby zapewnić maksymalną żywotność moskitiery, elementy te zostały wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej. Dzięki temu uchwyty montażowe i śruby nie uszkodzą się, ani nie zniszczą.

Stabilna moskitiera niezależnie od wymiaru

Niezależnie od rozmiaru moskitiery, otrzymujesz pewność, że nawet duża moskitiera nie będzie się wyginać, a jej konstrukcja pozostanie stabilna i trwała.

Usztywniona siatka odporna na uszkodzenia

Poza tym, że stelaż moskitiery powinien być odpowiednio zaprojektowany, a dobór materiałów trafny. Istotny jest także sposób wykonania siatki, która przecież jest głównym elementem moskitiery.

Zapewniając maksymalną trwałość siatki, została ona wykonana z włókna szklanego oblanego PCV. Tak przygotowana, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Siatka moskitiery skutecznie ochroni przed owadami

Moskitiera wyposażona jest w specjalnie zaprojektowaną siatkę, przez którą nie przeciśnie się żaden owad. Oczka siatki są w trakcie kwadratu o wymiarach ok. 0,9 mm x 0,9 mm. Rozmiar oczek został dopasowany w taki sposób, aby powstrzymać nawet najmniejsze żyjątka przed dostaniem się do sypialni Twojej lub Twoich dzieci.

Siatka jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Nie ulegnie uszkodzeniom ze względu na promienie słoneczne, czy silny wiatr.
Co ważne - siatka nie wstrzymuje prawidłowej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu!

Siatka moskitierowa
Wiele osób rezygnuje z zakupów online ze względu na obawy uszkodzenia moskitiery w transporcie. Dlatego też zdecydowaliśmy wprowadzić dodatkowe zabezpieczenia moskitiery. Ramy moskitiery zostały zabezpieczone specjalną folią, a indywidualny sposób pakowania ogranicza możliwości uszkodzenia moskitiery w transporcie. Ze względu na optymalne zabezpieczenie moskitiery, wysyłana jest w elementach do samodzielnego montażu.

Jak zamontować moskitierę?

Sam montaż moskitiery jest niezwykle prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Instrukcja załączona do zamówienia w prosty sposób (tekstowy i obrazkowy) prezentuje poszczególne kroki montażu. Instrukcje znajdziesz również na naszej stronie w zakładce "Załączniki."

Ze swojej strony zapewniamy wsparcie na etapie montażu i w razie problemów zachęcamy do kontaktu, a nasi specjaliści udzielą wszelkich potrzebnych informacji na ten temat. Moskitiera wyposażona jest w uniwersalne zaczepy i uchwyty montażowe, dzięki temu będzie pasować do większości klasycznych okien i drzwi.Moskitiera okienna drzwiowa

Moskitiera to EKOlogiczny wybór

Decydując się na zakup moskitiery tworzysz skuteczną barierę między Twoim domem, a niechcianymi insektami. Nie musisz używać dodatkowych środków chemicznych do pozbycia się komarów i much. Unikając pestycydów dbasz o zdrowie swojej rodziny, a także dbasz o środowisko!

Moskitiera drzwiowa dostępna jest indywidualny wymiar. Kolory ramy do wyboru:

  • biały
  • czarny
  • brązowy
  • antracyt

SPOSÓB POMIARU

Montaż do ramy drzwiowej:

Mierząc szerokość i wysokość zmierz światło ramy drzwiowej (od krawędzi ramy, do krawędzi ramy. Dla szerokości należy dodać 104 mm (szerokość dwóch kaset mosktitiery), dla wysokości należy dodać 70 mm (wysokość dwóch prowadnic).

SZEROKOŚĆ

szerokość = A + 104 mm

WYSOKOŚĆ

wysokość = B + 70 mm

Uwaga: Upewnij się, że rozmiary podawane są mniejsze niż szerokość/wysokość wnęki drzwiowej tak aby produkt nie kolidował z elementami na około ramy.

W przypadku okien zlicowanych (gdy rama skrzydła drzwiowego praktycznie licuje się z powierzchnią ramy drzwi), oraz dla drzwi półzlicowanych - zalecany jest montaż we wnęce drzwiowej.

Montaż do wnęki:

SZEROKOŚĆ

W celu uzyskania jak najdokładniejszych rozmiarów, zalecamy zmierzyć szerokość wnęki okiennej/drzwiowej w co najmniej trzech miejscach, na różnej wysokości. Od najmniejszej szerokości należy odjąć około 2 mm

szerokość = [zmierzona szerokość ] - 2 mm

Przykład: 700 - 2 = 698 mm

WYSOKOŚĆ

W celu uzyskania jak najdokładniejszych rozmiarów, zalecamy zmierzyć wysokość wnęki okiennej/drzwiowej w co najmniej trzech miejscach, na różnej wysokości. Od najmniejszej szerokości należy odjąć około 2 mm

wysokość = [zmierzona wysokość] - 2 mm

Przykład: 1901 - 2 = 1899mm

Montaż na ścianie:

SZEROKOŚĆ

W celu uzyskania jak najdokładniejszych rozmiarów, zalecamy zmierzyć szerokość wnęki okiennej/drzwiowej w co najmniej trzech miejscach, na różnej wysokości. Dla szerokości należy dodać 104 mm (szerokość dwóch kaset moskitiery, zaś dla wysokości należy dodać wysokośc jednej prowadnicy

szerokość = [zmierzona szerokość] + 75 mm

Przykład: 701 + 104 = 776 mm

WYSOKOŚĆ

wysokość = [zmierzona wysokość + 35 mm

Przykład: 1901 + 35 = 1936 mm

Kolor
Biały, brązowy, srebrny, antracytowy
Materiał:
Rama wykonana ze wzmocnionego i odpornego aluminium ekstrudowanego, siatka jest wykonana z elastycznego i bardzo wytrzymałego włókna szklanego oblanego PCV
Montaż:
Na ramie, we wnęce, na ścianie
Komentarze (27)
Oceń