Żaluzja RM - kolekcja II

130,40 zł

Lamele 50 mm

Kolor
Prowadzenie boczne
Ilość

Kluczowe cechy żaluzji:
  • Wykonana z odpornego na wygięcia aluminium
  • Rozmiar lamelek: 50 mm
  • Grubość lamelek: ok. 0,21 mm
  • Indywidualny wybór strony sterowania
Prosty montaż – wszystko, czego potrzebujesz
Żaluzja z sprawia wrażenie tworzenia jednej całości z oknem. Żyłkowe prowadzenie boczne powoduje poruszanie się osłony zawsze równo z otwieranym oknem, dzięki czemu żaluzja nie buja się i nie uderza o okno.
Oferujemy sterowanie standardowe za pomocą dwóch sznurków, które służą do podnoszenia i opuszczania żaluzji oraz jej obracania. Podczas projektowania żaluzji możesz dowolnie wybrać ustawienie sznurków.
Montaż do ramy okna
Montaż do ramy okna
Montaż do ramy okna
Docenić urok rozmiaru
Prosta forma i duży rozmiar lamelek żaluzji zaskakują przytulnością i ociepleniem, które wnoszą ze sobą do wnętrz. Poprzez większy rozmiar żaluzja przełamuje surowość nowoczesności, a subtelnie przeciskające się promienie słońca wprowadzają do wnętrza nutę sielankowego nastroju.
Żaluzja aluminiowa z dużymi lamelkami to idealna propozycja dla osób, które szukają oryginalnego i niezawodnego sposobu na osłonięcie dużych okien. Obrotowe lamelki o większej powierzchni w bardzo skuteczny sposób chronią przed ostrym słońcem, a także zbyt ciekawskimi spojrzeniami. Żaluzja w rozmiarze 50 mm nie oszczędza na wizerunku. Wręcz przeciwnie – wyróżnia się jeszcze bardziej elegancką paletą barw oraz subtlelnym, lekko owalanym kształtem lamel.
Wielostopniowa regulacja obrotowych lamel to największa zaleta żaluzji. Dzięki dowolnemu ustawieniu lamel, stworzysz idealne warunki do pracy, odpoczynku lub zabawy o każdej porze dnia. Żaluzja świetnie sprawdza się w każdego rodzaju pomieszczeniach. Odporna na zabrudzenia oraz wilgoć pojawia się w kuchniach i łazienkach, a za sprawą prostej obsługi coraz śmielej wdziera się także do pokoi dziecięcych oraz domowych biur.
Czyszczenie i konserwacja
Lekkie zakurzenia z aluminiowych lamelek żaluzji szybko i łatwo usuniesz suchą ścierką. Ta z mikrofibry nada się idealnie.
Rewelacyjnym i bardzo wygodnym rozwiązaniem będą specjalnie zaprojektowane szczotki.
Zamknięcie żaluzji pozwoli Ci na szybkie odświeżenie jej w kilku prostych ruchach z góry na dół.
Usuń mocniejsze zabrudzenia, stosując delikatne środki czyszczące i wycierając żaluzję do sucha.
KAT00735

Pliki do pobrania

Instrukcja pomiaru

Pliki do pobrania (5.7M)

Instrukcja montażu

Pliki do pobrania (477.68k)
chat Komentarze (0)