Parawan SKANDI

0,00 zł
Czas realizacji: 4 dni robocze
Ilość

Parawan pokojowy SKANDI, stworzyliśmy z myślą o zwolennikach stosowania eleganckich, a jednocześnie minimalistycznych rozwiązań w dekoracji wnętrz. Parawan pokojowy SKANDI sprawdzi się we wnętrzach o charakterze skandynawskim jak i industrialnym. Idealnie wkomponuje się również w pomieszczenia, w których dominuje niezobowiązująca elegancja.

Parawan pokojowy to nie tylko klasyczna ozdoba, ale także nowoczesny i praktyczny dodatek do stylowego salonu, pokoju lub dużej sypialni, słowem prawie do każdego wnętrza.

Parawan wykonany z drzewa sosnowego surowego lub bejcowanego z wypełnieniem tkaninowym bądź tiulowym będzie nie tylko funkcjonalnie dzielił przestrzeń, ale nadawał mu niepowtarzalnego charakteru za sprawą swojej pięknej i zarazem prostej formy.

Parawan to stylizowanie swojego domu, dodanie mu klimatu prywatności i ciepła. W mieszkaniach parawan pokojowy świetnie sprawdza się jako swoista ścianka działowa, dzieląca przestrzeń pomieszczenia na mniej i bardziej oficjalną. Parawan pokojowy możemy potraktować jako element typowo użytkowy i zastosować go do wydzielenia strefy w pomieszczeniu, czy też do przesłonięcia nieciekawego elementu w mieszkaniu, którym nie chcemy się chwalić (grzejnik, kaloryfer, rurki w ścianie). Nie zależnie czy wstawimy parawan do pokoju, salonu czy sypialni, podkreśli on charakter pomieszczeń i ucieszy oko swoją klasyczną formą.

DANE TECHNICZNE:

CECHY I ZALETY PRODUKTU:

- poliestrowa, usztywniona i zaimpregnowana tkanina (oprócz woalu)
- tkanina zaczepiona jest za pomocą dwóch aluminiowych rurek
- metalowe zawiasy w kolorze złota (po trzy sztuki na skrzydle)
- rama wykonana z polskiego drewna sosnowego, występuje w 3 kolorach: naturalnym, bejcowana na kolor biały, czarny
- idealny jako ścianka działowa
- bardzo dobry, stabilny statyw
- uniwersalny
- możliwość skomponowania parawanu o dowolnej ilości skrzydeł (minimalna ilość skrzydeł jest równa 3)

 

W jednej paczce mieszczą się 2 parawany trzyskrzydłowe (6 skrzydeł).

KAT00735
chat Komentarze (3)
Oceń