• -136,00 zł

Moskitiera drzwiowa PRESTIGE

435,00 zł
299,00 zł Zniżka 136,00 zł

Precyzyjnie wykonana moskitiera, skutecznie zabezpieczy Twój dom przed niechcianymi komarami, pająkami i innymi insektami. Dopasuj rozmiar do swojego okna i ciesz się latem bez owadów!

Wymiar
Ilość
lub zamów telefonicznie: +48 533 992 244
help_outlineZapytaj o produkt
Moskitiera drzwiowa PRESTIGE

Moskitiera drzwiowa PRESTIGE

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Jeśli poszukujesz skutecznego zabezpieczenia przed insektami, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą moskitier. Dysponujemy moskitierami wykonanymi z elementów aluminiowych z siatką wykonaną z włókna szklanego. Instalując moskitiery, zapewniamy sobie swobodną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu oraz nie zaciemniamy go. Oferowane przez nas moskitiery są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej profili, które są wykorzystywane w produkcji, sprzedawane przez nas moskitiery z łatwością można dopasować do każdej ramy drzwiowej. Założenie moskitiery w drzwiach to także ochrona osób cierpiących na alergie - zatrzymuje pyłki roślinne oraz kurz wszechobecne wokół naszych domów.

 

POMIAR:

Do prawidłowego montażu drzwi moskitierowych niezbędne jest zapewnienie minimum 0,5 cm - 2 cm powierzchni z każdej strony ramy
gotowej już moskitiery (1,5 cm na magnes i 2 cm na zawiasy) oraz dodatkowo ok 5mm - 20 mm na stronę aby rama moskitiery nachodziła na futrynę.

PRZYKŁAD:

WYMIAR A + 1,5 cm (magnes) + 2 cm (zawias) + 20 mm (zakładka na stronę lewą) + 20 mm (zakładka na stronę prawą) = WYMIAR A + 7,5 cm

WYMIAR B + 20 mm (zakładka na górę) + 20 mm (zakładka na dół) = WYMIAR B + 4 cm 

Należy upewnić się czy moskitiera zmieści się w miejscu montażu (czy nie będą ograniczać jej np. glefy boczne, parapety itp.)

PROFIL ALUMINIOWY

SIATKA

NAROŻNIKI

POPRZECZKA

ZAWIAS

NAGBES

KLAMKA

USZCZELKA

UCHWYT

ROLKA DO USZCZELKI

Jak prawidłowo wykonać pomiar moskitiery? 


Aby moskitiera jak najlepiej spełniała swoje zadanie, niezbędny jest jej odpowiedni wymiar. W tym celu należy przeprowadzić dokładny pomiar i dobrać najlepszy wymiar moskitiery. Dzięki prawidłowemu dopasowaniu moskitiery, skutecznie ochronisz mieszkanie przed uciążliwymi insektami. Żaden komar, ani mucha się nie przecisną. Moskitiera, czy to drzwiowa, okienna, czy dachowa, to gwarancja komfortu i wygody. Zwłaszcza podczas letnich wieczorów, kiedy lubimy wietrzyć mieszkania. Pożegnaj się z nieznośnym bzyczeniem i owadami przeszkadzającymi spać. Cóż to za komfort, otworzyć ze spokojem okno i nie martwić się później swędzącymi ukąszeniami. Nasze moskitiery są alternatywą dla siatek moskitierowych, które często odpadają i nie spełniają swojej funkcji. Decydując się na naszą moskitierę otrzymujesz gwarancję eleganckiego wyglądu i trwałości. Niektóre z modeli możesz dopasować kolorystycznie do ramy okiennej, dzięki czemu moskitiera staje się praktycznie niewidoczna. W przypadku kupna moskitiery okiennej, pomiar należy przeprowadzić przy otwartym oknie. Wartości, których potrzebujesz to wysokość i szerokość. Należy zmierzyć szerokość i wysokość wnęki okiennej. Warto przy zamówieniu podać szerokość profilu okiennego, aby dopasować blaszkę montażową - 5 / 10 / 15 cm. Masz pytania dotyczące pomiaru, bądź doboru moskitiery? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania! 
Kolor
Biały
Materiał:
Rama wykonana ze wzmocnionego i odpornego aluminium ekstrudowanego, siatka jest wykonana z elastycznego i bardzo wytrzymałego włókna szklanego oblanego PCV
Montaż:
Instrukcja załączona do zamówienia
Wymiar
90 x 220 cm
Komentarze (24)
Oceń