• -10%

Roleta rzymska JUTA

757,70 zł
681,90 zł Zniżka 10%
Czas realizacji: 14 dni roboczych

Roleta rzymska z kolekcji JUTA. Piękna tkanina, która praktycznie nie przepuszcza promieni słonecznych. Idealne się sprawdzi np. w sypialni lub pokoju dziecięcym.

Kolor
Ilość
lub zamów telefonicznie: +48 533 992 244

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Nowoczesny, estetyczny i wygodny w obsłudze system, przystosowany jest zarówno do małych jak i bardzo dużych rolet rzymskich. Ten rodzaj rolet łączy w sobie cechy rolet materiałowych oraz firan lub zasłon, w zależności od stosowanego materiału, ponieważ wykonujemy je zarówno z tkanin zasłonowych jak i firanowych.

Rolety rzymskie dodadzą każdemu wnętrzu elegancji i blasku, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności. Ten rodzaj dekoracji uszyty jest z tkaniny, która przy podnoszeniu składa się w poziome fałdy dlatego jej wielkim atutem jest możliwość regulowania przepływu światła. Rolety rzymskie to jedyny produkt, w którym możemy oddzielić materiał od osprzętu i go wyprać bądź wyprasować.

  

DANE TECHNICZNE:

Tkanina: JUTA
Materiał: 91% Poliester, 9% Len
Prać: w 30℃
Szerokość tkaniny: 170 cm (jeśli szerokość rolety przekracza szerokość beli, materiał będzie proporcjonalnie łączony po bokach)

Gramatura: 235 g/m²

Kurczliwość:  1%

Mechanizm: Łańcuszkowy

Model 2
Tunele rolety umiejscowione z tyłu produktu z bawełnianymi taśmami, dopasowanymi kolorystycznie do tkaniny. Model rekomendowany dla tkanin ze wzorem. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.
Model 3
Tunele rolety szczypane z tyłu produktu. Model rekomendowany dla wszystkich rodzajów tkanin, w tym ze wzorem w postaci pionowych pasków. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.
Model 9
W tym modelu tunele szczypane umiejscowione są z przodu rolety, dzięki czemu roleta uzyskuje atrakcyjny wygląd. Model rekomendowany dla wszystkich rodzajów tkanin, w tym ze wzorem w postaci pionowych pasków. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.

Pomiar i montaż rolety rzymskiej:

Kolory Rolety Rzymskiej z kolekcji JUTA:

Złamana biel
Krem
Beż
Szałwia
Lawenda
Ciepły beż
Szary
latte
Stalowy

Rolety Rzymskie w aranżacjach naszych Klientów:

Materiał:
91% Poliester, 9% Len
Szerokość materiału:
170 cm (jeśli szerokość rolety przekracza szerokość beli, materiał będzie proporcjonalnie łączony po bokach)
Pielęgnacja:
Prać w 30℃
Gramatura (g/m2)
235 g/m²
Kurczliwość
1%
Tkanina
JUTA
Mechanizm
Łańcuszkowy
Typ
VN
Komentarze (0)