Moskitiera rolowana - okienna

136,00 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość

Istotne cechy i funkcje moskitiery drzwiowej na zawiasach:

 • Rama wykonana z lekkiego i odpornego PCV
 • Rama odporna na wygięcia i warunki atmosferyczne
 • Odporna na przetarcia i rozciągnięcia siatka z włókna szklanego oblanego PCV
 • Dwa bardzo popularne rozmiary
 • Bardzo drobne oczka o średnicy 1 mm
 • Niezwykle prosta, obrazkowa instrukcja montażu
 • Indywidualny sposób pakowania, zabezpieczający elementy na czas transportu
 • Dwa sposoby montażu: na oknie lub do wnęki okna
 • Dopasowane uchwyty gwarancją 100% szczelności okna
 • Ekologiczne rozwiązanie, bez używania pestycydów
 • Utrzymuje dobrą cyrkulacje powietrza
 • Najbardziej skuteczny i ekonomiczny sposób na pozbycie się owadów
 • W trosce o jakość dostarczanych do Państwa moskitier, by nie uległy one uszkodzeniu podczas transportu, wysyłamy je w elementach do samodzielnego złożenia.

Chroń siebie i swoich bliskich przed ukąszeniami!

Ciesz się spokojnym letnim wieczorem bez denerwującego bzyczenia komarów czy uciążliwych i swędzących ukąszeń. Z moskitierą Ty oraz Twoi domownicy nareszcie będziecie spać spokojnie, a rano wstaniecie wypoczęci i pełni energii.

Z czego wykonana jest moskitiera?

Lekka i wytrzymała rama została wykonana z lekkiego i jednocześnie wytrzymałego materiału PCV . W skład ramy wchodzi skrzynia, do której zwija się siatka moskitiery, boczne prowadnice oraz listwa dolna przy siatce. Wszystkie elementy są w kolorze białym.

Dwa standardowe rozmiary dopasowane są do bardzo często występujących okien. Mniejsza moskitiera o wymiarach 100 x 140 cm oraz większa o szerokości 130 cm i wysokości 160cm pasować będą do większości okien w bloku czy domku.

Moskitierę możesz skrócić samodzielnie, jeśli wymaga tego rozmiar Twojego okna. Zmniejszanie rozmiaru nie jest trudne i nie wymaga fachowej wiedzy. Komponenty produktu zostały zaprojektowane tak, by można to było zrobić od ręki.

Gęsto rozmieszczone oka siatki mają kształt kwadratu o wymiarach ok. 1 mm x 1 mm. Taki rozmiar gwarantuje, że owady będą nie wstanie przecisnąć przez nią. Siatka wykonana jest w czarnym kolorze i wpuszcza do środka letnie słońce oraz świeże powietrze. Wykonana została z wytrzymałego włókna szklanego.

Metody pomiaru:
Montaż na ścianie
Zmierz szerokość oraz wysokość otworu wnęki okiennej *zewnętrzne brzegi wnęki, do parapetu).
A
SZEROKOŚĆ Do zmierzonej szerokości wnęki okna - dodaj szerokość prowadnic (+70 mm).
B
WYSOKOŚĆ Do zmierzonej wysokości wnęki okna - dodaj wysokość skrzyni moskitiery (+52mm).

Montaż do wnęki okiennej
Zmierz Szerokość oraz wysokość wnęki okiennej
A
SZEROKOŚĆ Od podanych wymiarów automatycznie dejmij 2 mm, by zapewnić swobodny montaż produktu.
B
WYSOKOŚĆ Od podanych wymiarów automatycznie dejmij 2 mm, by zapewnić swobodny montaż produktu.
UWAGA! Pamiętaj by wszystkie pomiary wykonać na tej samej głębokości wnęki. W tym celu użyj poziomicy i/lub linijki, by zaznaczyć miejsca montażu moskitiery.

Montaż do ramy okiennej
Zmierz szerokość oraz wysokość ramy okiennej (do brzegów wnęki).
A
SZEROKOŚĆ Od podanych wymiarów automatycznie dejmij 2 mm, by zapewnić swobodny montaż produktu.
B
WYSOKOŚĆ Od podanych wymiarów automatycznie dejmij 2 mm, by zapewnić swobodny montaż produktu.
Wymiary elementów moskitiery:

Po co moskitiera?

Chroni przed ukąszeniami

Chroni przed ukąszeniami

Chroni przed ukąszeniami

Dodatkowe zalety moskitiery

Zabezpiecz zwierzaki! Moskitiera to świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz na wysokim piętrze i boisz się, że Twój pupil może wypaść przez otwarte okno! Wzmocniona siatka wytrzyma nawet chęć upolowania ptaka siedzącego na sąsiednim drzewie.

Filtruj powietrze! Nie tylko siatka przeciwpyłkowa będzie chronić Twoje płuca! W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Moskitiera zatrzyma większość z nich, oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania w domu.

Sposób działania moskitiery

Zamontować moskitierę na oknie lub ścianie

Zamontować moskitierę we wnęce

Jak prawidłowo wykonać pomiar moskitiery? 


Aby moskitiera jak najlepiej spełniała swoje zadanie, niezbędny jest jej odpowiedni wymiar. W tym celu należy przeprowadzić dokładny pomiar i dobrać najlepszy wymiar moskitiery. Dzięki prawidłowemu dopasowaniu moskitiery, skutecznie ochronisz mieszkanie przed uciążliwymi insektami. Żaden komar, ani mucha się nie przecisną. Moskitiera, czy to drzwiowa, okienna, czy dachowa, to gwarancja komfortu i wygody. Zwłaszcza podczas letnich wieczorów, kiedy lubimy wietrzyć mieszkania. Pożegnaj się z nieznośnym bzyczeniem i owadami przeszkadzającymi spać. Cóż to za komfort, otworzyć ze spokojem okno i nie martwić się później swędzącymi ukąszeniami. Nasze moskitiery są alternatywą dla siatek moskitierowych, które często odpadają i nie spełniają swojej funkcji. Decydując się na naszą moskitierę otrzymujesz gwarancję eleganckiego wyglądu i trwałości. Niektóre z modeli możesz dopasować kolorystycznie do ramy okiennej, dzięki czemu moskitiera staje się praktycznie niewidoczna. W przypadku kupna moskitiery okiennej, pomiar należy przeprowadzić przy otwartym oknie. Wartości, których potrzebujesz to wysokość i szerokość. Należy zmierzyć szerokość i wysokość wnęki okiennej. Warto przy zamówieniu podać szerokość profilu okiennego, aby dopasować blaszkę montażową - 5 / 10 / 15 cm. Masz pytania dotyczące pomiaru, bądź doboru moskitiery? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania! 
KAT00735

Pliki do pobrania

Instrukcja pomiaru i montażu

Instrukcja pomiaru i montażu

Pliki do pobrania (4.68M)
chat Komentarze (0)