• -10%

Moskitiera drzwiowa EKO 120 x 230 PRESTIGE

169,00 zł
152,10 zł Zniżka 10%
Ilość

Jeśli poszukujesz skutecznego zabezpieczenia przed insektami, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą moskitier. Dysponujemy moskitierami wykonanymi z elementów aluminiowych z siatką wykonaną z włókna szklanego. Instalując moskitiery, zapewniamy sobie swobodną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu oraz nie zaciemniamy go. Oferowane przez nas moskitiery są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej profili, które są wykorzystywane w produkcji, sprzedawane przez nas moskitiery z łatwością można dopasować do każdej ramy drzwiowej. Założenie moskitiery w drzwiach to także ochrona osób cierpiących na alergie - zatrzymuje pyłki roślinne oraz kurz wszechobecne wokół naszych domów.

 

POMIAR:

Do prawidłowego montażu drzwi moskitierowych niezbędne jest zapewnienie minimum 0,5 cm - 2 cm powierzchni z każdej strony ramy
gotowej już moskitiery (1,5 cm na magnes i 2 cm na zawiasy) oraz dodatkowo ok 5mm - 20 mm na stronę aby rama moskitiery nachodziła na futrynę.

PRZYKŁAD:

WYMIAR A + 1,5 cm (magnes) + 2 cm (zawias) + 20 mm (zakładka na stronę lewą) + 20 mm (zakładka na stronę prawą) = WYMIAR A + 7,5 cm

WYMIAR B + 20 mm (zakładka na górę) + 20 mm (zakładka na dół) = WYMIAR B + 4 cm 

Należy upewnić się czy moskitiera zmieści się w miejscu montażu (czy nie będą ograniczać jej np. glefy boczne, parapety itp.)

PROFIL ALUMINIOWY

SIATKA

NAROŻNIKI

POPRZECZKA

ZAWIAS

NAGBES

KLAMKA

USZCZELKA

UCHWYT

ROLKA DO USZCZELKI

KAT00735
chat Komentarze (0)