Moskitiera drzwiowa RM 120x220

179,00 zł

Moskitiera drzwiowa do samodzielnego przycięcia i montażu 

Kolor
Ilość

Istotne cechy i funkcje moskitiery drzwiowej na zawiasach:

 • Rama wykonana ze wzmocnionego i odpornego aluminium ekstrudowanego
 • Rama odporna na wygięcia, warunki atmosferyczne, wysoką temperaturę
 • Stabilna i sztywna nawet przy dużych rozmiarach
 • Uchwyty montażowe i śruby wykonane ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej
 • Odporna na przedarcia i rozciągnięcia siatka z włókna szklanego oblanego PCV
 • Niezwykle prosta, obrazkowa instrukcja montażu
 • Dodatkowe zabezpieczanie ram poprzez oklejenie folią ochronną
 • Indywidualny sposób pakowania, zabezpieczający elementy na czas transportu
 • Uniwersalne zaczepy i uchwyty montażowe nadające się do wszystkich popularnych drzwi
 • Dodatkowe szczotki oraz dopasowane uchwyty gwarancją 100% szczelności
 • Ekologiczne rozwiązanie, bez używania pestycydów
 • Utrzymuje dobrą cyrkulacje powietrza
 • Najbardziej skuteczny i ekonomiczny sposób na pozbycie się owadów
 • W trosce o jakość dostarczanych do Państwa moskitier, by nie uległy one uszkodzeniu podczas transportu, wysyłamy je w elementach do samodzielnego złożenia.

Chroń siebie i swoich bliskich przed ukąszeniami!

Ciesz się spokojnym letnim wieczorem bez denerwującego bzyczenia komarów czy uciążliwych i swędzących ukąszeń. Z moskitierą Ty oraz Twoi domownicy nareszcie będziecie spać spokojnie, a rano wstaniecie wypoczęci i pełni energii.

Z czego wykonana jest moskitiera?

Odporna na wygięcia rama moskitiery została wykonana z aluminium ekstrudowanego tłoczonego na zimno. Dzięki temu jest dużo bardziej wytrzymalsza. Odporne na uszkodzenia oraz stabilne podczas montażu, będą służyć Ci przed kilkanaście sezonów. Do wyboru 4 popularne kolory!<

Najpopularnieszy ze wszystkich rozmiarów. Moskitierę na zawiasach składa się w prosty sposób, łącząc elementy niczym klocki Lego. Dzięki temu rozwiązaniu, jeszcze przed zamontowaniem moskitiery, masz szansę indywidualnie zmniejszyć rozmiar, przycinając listywy i siatkę do Twoich drzwi.

Siatka powstrzymująca owady wykonana jest z elastycznego i bardzo wytrzymałego włókna szklanego, dzięki czemu nie ulega wgnieceniom oraz załamaniom.

Gęsto rozmieszczone oka siatki gwarantują, że owady będą wstanie przecisnąć przez nią tylko jedną ze swoich nóg. Nic więcej!

Montaż do ramy drzwiowej
A
SZEROKOŚĆ Zaplanuj szerokość ramy moskitiery, pamiętając o pozostawieniu miejsca na montaż zawiasów i magnesów (rys.2.). Rama moskitiery powinna nachodzić ok. 5-10mm na futrynę, by prawidłowo spełniać swoją funkcję.
B
WYSOKOŚĆ Zaplanuj wysokość ramy moskitiery. Rama moskitiery powinna nachodzić ok. 5-10mm na futrynę, by prawidłowo spełniać swoją funkcję. Pamiętaj o pozostawieniu minimum 10mm zapasu nad górną krawędzią ramy (rys.3.).
C
POZYCJA LISTWY STABILIZUJĄCEJ Podając pozycję listwy stabilizującej pamiętaj, że domyślnie jest montowana w połowie wysokości moskitiery. Możesz jednak zmienić jej pozycję do 100mm w górę lub w dół. Pozycja jest liczona od dolnej krawędzi ramy moskitiery.

Montaż na ścianie
A
SZEROKOŚĆ Zaplanuj szerokość ramy moskitiery pamiętając, o pozostawieniu miejsca na montaż zawiasów i magnesów (rys.2.). Rama moskitiery powinna zakrywać całą wnękę drzwiową i nachodzić ok. 5-10mm na elewację, by prawidłowo spełniać swoją funkcję.
B
WYSOKOŚĆ Zaplanuj wysokość ramy moskitiery. Rama moskitiery powinna nachodzić ok. 5-10mm ponad górną krawędź wnęki drzwiowej (rys.3.).
C
POZYCJA LISTWY STABILIZUJĄCEJ Podając pozycję listwy stabilizującej pamiętaj, że domyślnie jest montowana w połowie wysokości moskitiery. Możesz jednak zmienić jej pozycję do 100mm w górę lub w dół. Pozycja jest liczona od dolnej krawędzi ramy moskitiery.

Po co moskitiera?

Chroni przed ukąszeniami

Chroni przed ukąszeniami

Chroni przed ukąszeniami

Dodatkowe zalety moskitiery

Zabezpiecz zwierzaki! Moskitiera to świetne rozwiązanie, jeśli mieszkasz na wysokim piętrze i boisz się, że Twój pupil może wypaść przez otwarte okno! Wzmocniona siatka wytrzyma nawet chęć upolowania ptaka siedzącego na sąsiednim drzewie.

Filtruj powietrze! Nie tylko siatka przeciwpyłkowa będzie chronić Twoje płuca! W powietrzu unosi się wiele zanieczyszczeń, szczególnie w trakcie kwitnienia drzew, traw i kwiatów. Moskitiera zatrzyma większość z nich, oszczędzając Ci dodatkowego sprzątania w domu.

KAT00735

Pliki do pobrania

Instrukcja montażu

Instrukcja montażu moskitiery drzwiowej

Pliki do pobrania (4.41M)

Instrukcja pomiaru

Pliki do pobrania (722.34k)
chat Komentarze (1)
Oceń