Żaluzje aluminiowe a moda
Żaluzje aluminiowe to funkcjonalne i stylowe rozwiązanie, które można dopasować do każdego wnętrza. W artykule omawiamy, czy są modne i do jakich pomieszczeń pasują, jak je należy czyścić oraz jak dobierać kolorystykę. Poznaj zalety żaluzji aluminiowych i sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na to rozwiązanie!
Czytaj dalej
Jak czyścić żaluzje drewniane? PORADNIK
Zapoznaj się z naszym poradnikiem dotyczącym czyszczenia i pielęgnacji żaluzji drewnianych. Dowiedz się jak dbać o żaluzje drewniane MODERN, żaluzje drewniane ASHEN, UNIQUE, NATURA czy żaluzje bambusowe BAMBOO, aby cieszyć się ich pięknym wyglądem. Kup swoje żaluzje w Prestige Ostaszewska.
Czytaj dalej
Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane?
Idealne żaluzje dla każdego pomieszczenia - bambusowe do łazienki, drewniane do kuchni i sypialni. Antybakteryjne i eleganckie, wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojego domu.
Czytaj dalej
Dlaczego warto wybrać zasłony z kolekcji Velvet?
Kolekcja Velvet to elegancki i przytulny wybór dla twoich okien, który doda twojemu wnętrzu przytulności i elegancji. Sprawdź ciekawostki, inspiracje i jakie wnętrza będą się dobrze prezentować z zasłonami z kolekcji Velvet.
Czytaj dalej
Najważniejsze informacje o zasłonach na przelotkach, czyli jak powiesić, zmierzyć i jaki karnisz wybrać.
Ten artykuł przedstawia, czym są zasłony na przelotkach oraz jaki karnisz jest odpowiedni do ich zawieszenia. Dowiesz się również jak dobrać odpowiedni rozmiar zasłony oraz jak ją poprawnie zawiesić na przelotkach. Czytając cały tekst, przekonasz się jak łatwy jest montaż zasłon na przelotkach.
Czytaj dalej
Karnisz czy szyna sufitowa - zalety, rodzaje, modele - co wybrać do kuchni, a co do salonu?
Karnisz czy szyna sufitowa? Zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie lepiej pasować do Twojej kuchni, a które do salonu? W tym artykule dowiesz się na co warto zwrócić uwagę wybierając karnisz drążkowy lub szynę sufitową.
Czytaj dalej
Kiedy zamontować karnisz na ścianie a kiedy na suficie?
Czy wiesz kiedy zamontować karnisz na ścianie a kiedy na suficie? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedź, jaki montaż będzie lepszym rozwiązaniem w pomieszczeniach dużych a jaki w mniejszych. Dowiesz się jaką szyne dobrać do pomieszczenia w stylu rustykalnym lub klasycznym. Zachęcamy do lektury. :)
Czytaj dalej