Kategoria

PARAWANY

parawan-dekoracyjny-sosnowy

Parawan to interesujący element wystroju, który z powodzeniem spełni funkcję dekoracyjną, jak i użytkową.
To świetna alternatywa dla ścianek działowych.

Za pomocą parawanu w prosty sposób zaaranżujesz przestrzeń biurową, na przykład dzieląc pomieszczenie na część mniej oraz bardziej oficjalną. Parawany to także idealny sposób na zorganizowanie open-space’a, poprzez wydzielenie stanowisk pracy. Znacznie podniesie to komfort i wygodę pracy.
Parawany to także nieoceniony element aranżacji w przestrzeniach gastronomicznych. Jeśli zastanawiasz się jak spełnić wymogi bezpieczeństwa dla restauracji związane z pandemią COVID-19 i oddzielić stoliki - parawany sprawdzą się idealnie. Z jednej strony skutecznie odseparują stoły, z drugiej - dodadzą wnętrzu restauracji dodatkowych atutów wizualnych.
Parawany zapewnią również klientom poczucie intymności.
Parawany swoją użyteczność znajdą również w przestrzeniach prywatnych. Pozwalają zachować komfort w niedużych mieszkaniach, np. podczas codziennej toalety, umożliwiając przebranie się w ustronnym miejscu. W aranżacji pokoju dziecięcego, parawany mogą służyć jako ścianka działowa oddzielająca część bawialni od części sypialnej. Dodatkowo, dzięki swojej mobilności, parawany mogą być wykorzystywane w różnych częściach pomieszczeń. Jednocześnie parawany dekoracyjne stanowią intrygującą ozdobę wnętrza.

Nowością w naszym asortymencie jest parawan SKANDI, który stworzyliśmy z myślą o zwolennikach stosowania eleganckich, a jednocześnie minimalistycznych rozwiązań w dekoracji wnętrz. Parawan SKANDI sprawdzi się we wnętrzach o charakterze skandynawskim jak i industrialnym. Idealnie wkomponuje się również w pomieszczenia, w których dominuje niezobowiązująca elegancja. Wykonany z surowego lub bejcowanego drewna sosnowego z wypełnieniem tkaninowym bądź tiulowym będzie nie tylko funkcjonalnie dzielił przestrzeń, ale nadawał mu niepowtarzalnego charakteru za sprawą swojej pięknej i zarazem prostej formy.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji