Kategoria

Parawan SKANDI

Tkaniny

Biały

Ecru

Cappuccino

Brąz

Szary

Grafit

Czarny

Woal

Kolory ram

Sosna naturalna

Bejca biel

Bejca czerń

Parawany bardzo często wykorzystywane są jako element dekoracyjny albo użytkowy. Bardzo dobrze pełnią funkcję ścianek działowych, które dzielą przestrzeń na mniej oraz bardziej oficjalną. Poza tym pozwalają zachować komfort podczas codziennej toalety, umożliwiając przebranie się w ustronnym miejscu. Dodatkowo, dzięki swojej mobilności, parawany mogą być wykorzystywane w różnych częściach pomieszczeń. Jednocześnie parawany dekoracyjne stanowią intrygującą ozdobę wnętrza. W pokoju dziecięcym mogą stanowić sztuczną ściankę oddzielającą część zabawową od części sypialnej.

Parawan to również sposób na stylizowanie swojego mieszkania, dodanie mu klimatu prywatności, ciepła i zapełnienie przestrzeni w sposób użytkowy, np. gdy mamy niespodziewanego gościa, któremu musimy zapewnić nocleg. W restauracjach parawany używane są jako łatwo usuwalna przegroda między stolikami, która może zapewnić gościom intymną atmosferę.

Nowością w naszym asortymencie jest parawan SKANDI, który stworzyliśmy z myślą o zwolennikach stosowania eleganckich, a jednocześnie minimalistycznych rozwiązań w dekoracji wnętrz. Parawan SKANDI sprawdzi się we wnętrzach o charakterze skandynawskim jak i industrialnym. Idealnie wkomponuje się również w pomieszczenia, w których dominuje niezobowiązująca elegancja. Wykonany z drzewa sosnowego surowego lub bejcowanego z wypełnieniem tkaninowym bądź tiulowym będzie nie tylko funkcjonalnie dzielił przestrzeń, ale nadawał mu niepowtarzalnego charakteru za sprawą swojej pięknej i zarazem prostej formy.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji