Roleta rzymska ALTARA

562,10 zł
Czas realizacji: 14 dni roboczych
Kolor
Strona sterowania
Model
Ilość

Obejrzyj film i poznaj kolekcję ALTARA: 
Rolety rzymskie dodadzą każdemu wnętrzu elegancji i blasku, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności. Ten rodzaj dekoracji uszyty jest z tkaniny, która przy podnoszeniu składa się w poziome fałdy dlatego jej wielkim atutem jest możliwość regulowania przepływu światła. Rolety rzymskie to jedyny produkt, w którym możemy oddzielić materiał od osprzętu i go wyprać bądź wyprasować.

  

DANE TECHNICZNE:

Tkanina: ALTARA
Materiał: 85% Poliester, 15% Wiskoza
Prać: w 30℃
Szerokość tkaniny: 170 cm (jeśli szerokość rolety przekracza szerokość beli, materiał będzie proporcjonalnie łączony po bokach)

Gramatura: 380 g/m²

Kurczliwość: 2%

Mechanizm: Łańcuszkowy

Model 2
Tunele rolety umiejscowione z tyłu produktu z bawełnianymi taśmami, dopasowanymi kolorystycznie do tkaniny. Model rekomendowany dla tkanin ze wzorem. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.
Model 3
Tunele rolety szczypane z tyłu produktu. Model rekomendowany dla wszystkich rodzajów tkanin, w tym ze wzorem w postaci pionowych pasków. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.
Model 9
W tym modelu tunele szczypane umiejscowione są z przodu rolety, dzięki czemu roleta uzyskuje atrakcyjny wygląd. Model rekomendowany dla wszystkich rodzajów tkanin, w tym ze wzorem w postaci pionowych pasków. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.

Złamana biel
Ecru
Krem
Ciepły beż
Chłodny beż
Oliwka
Brąz
Miód
Oliwkowy ciemny
Róż
Mięta
Niebieski
Szary naturalny
Szary pastelowy
Grafit
Szary melange
KAT0006229
chat Komentarze (0)