Roleta rzymska - Woal gładki
  • Roleta rzymska - Woal gładki

Roleta rzymska WOAL GŁADKI

439,00 zł
Czas realizacji: 14 dni roboczych
Kolor
Strona sterowania
Model
Ilość

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem. Nowoczesny, estetyczny i wygodny w obsłudze system, przystosowany jest zarówno do małych jak i bardzo dużych rolet rzymskich. Ten rodzaj rolet łączy w sobie cechy rolet materiałowych oraz firan lub zasłon, w zależności od stosowanego materiału, ponieważ wykonujemy je zarówno z tkanin zasłonowych jak i firanowych.

Rolety rzymskie dodadzą każdemu wnętrzu elegancji i blasku, nie tracąc przy tym nic ze swojej funkcjonalności. Ten rodzaj dekoracji uszyty jest z tkaniny, która przy podnoszeniu składa się w poziome fałdy dlatego jej wielkim atutem jest możliwość regulowania przepływu światła. Rolety rzymskie to jedyny produkt, w którym możemy oddzielić materiał od osprzętu i go wyprać bądź wyprasować.

  

DANE TECHNICZNE:

Tkanina: WOAL GŁADKI
Materiał: 100% Poliester
Prać: w 30℃
Szerokość tkaniny: 170 cm (jeśli szerokość rolety przekracza szerokość beli, materiał będzie proporcjonalnie łączony po bokach)

Gramatura: 49 g/m²

Kurczliwość:  1%

Mechanizm: Łańcuszkowy

Model 2
Tunele rolety umiejscowione z tyłu produktu z bawełnianymi taśmami, dopasowanymi kolorystycznie do tkaniny. Model rekomendowany dla tkanin ze wzorem. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.
Model 3
Tunele rolety szczypane z tyłu produktu. Model rekomendowany dla wszystkich rodzajów tkanin, w tym ze wzorem w postaci pionowych pasków. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.
Model 9
W tym modelu tunele szczypane umiejscowione są z przodu rolety, dzięki czemu roleta uzyskuje atrakcyjny wygląd. Model rekomendowany dla wszystkich rodzajów tkanin, w tym ze wzorem w postaci pionowych pasków. Roleta posiada system Bezpieczne Dziecko.

Biel
Vanilia
Ecru
Złamana biel
Beż
Ciepły krem
Latte
Żółty
Miód
Zgaszony żółty
Koralowy
Morela
Szmaragd
Morski
Wiśnia
Czerwony
Bordo
Wino
Ciemny ceglany
Fuksja
Brzoskwinia
Terracota
Różowy pastelowy
Czereśnia
Granat
Kobalt
Błękit
Ciemny turkus
Szałwia
Fiolet
Amarant
Szary fiolet
Fioletowy róż
Ciemny miód
Brąz
Szary
Zielona szarość
Jasny szary
Kawa z mlekiem
Czarny
Szaro - brązowy
1
chat Komentarze (0)