Roleta plisowana - OPERA PERL

93,30 zł
Czas realizacji: 10 dni roboczych

Plisa OPERA PERL to nowy system osłony okiennej, który skutecznie chroni pomieszczenie przed nadmiarem promieni słonecznych. To połączenie materiału, który wyglądem przypomina składaną harmonijkę, z profilem aluminiowym, który mieści się w przestrzeni listwy przyszybowej, dzięki czemu roleta nie odstaje, tylko idealnie chowa się w ramach okna. Jeśli szukasz wyjątkowego rozwiązania, które dopasujesz do niemal każdego rodzaju okna - plisy są dla Ciebie!

OPERA PERL
Osprzęt
Ilość

Plisa to nowy system osłony okiennej, który skutecznie chroni pomieszczenie przed nadmiarem promieni słonecznych. To połączenie materiału, który wyglądem przypomina składaną harmonijkę, z profilem aluminiowym, który mieści się w przestrzeni listwy przyszybowej, dzięki czemu roleta nie odstaje, tylko idealnie chowa się w ramach okna. W odróżnieniu od zwykłej rolety lub żaluzji, roleta plisowana umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny od dołu jak i od góry. Plisy można zastosować również w oknie dachowym. W obu przypadkach sterowane są za pomocą uchwytu. Rolety plisowane idealnie nadają się do okien o nietypowych kształtach takich jak okręgi, trójkąty, trapezy.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnorodnym strukturom i fakturom wykorzystywanych materiałów, rolety plisowane mogą być dopasowane do praktycznie każdego wnętrza, nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego, ciekawego charakteru. Dodatkowym atutem oferowanych przez nas plis, jest fakt, że do produkcji plis wykorzystujemy materiał o właściwościach izolacji termicznej i przeciwsłonecznej oraz można go prać.

 

 

SKŁAD ROLETY:
- plisa w wybranym materiałe,
- osprzęt w wybranym odcieniu,
- zestaw komponentów do montażu.

 

PALETA TKANIN Z GRUPY OPERA PERL (do wyboru):

poziom przepuszczalności światła: średni, w zależności od koloru zaciemniająca w 50-90%
tkanina: gładka, delikatnie porowata, obustronnie jednakowy kolor. Zewnętrzna strona tkaniny pokryta jest warstwą perłową, która poprawia właściwości termoizolacyjne
skład: 100% poliester

Właściwości tkanin określają podstawowo 3 parametry:
- transmisja, przenikanie światła przez tkaninę (im mniejsza wartość tym mniej światła przenika przez tkaninę do pomieszczenia).
R - refleksja, odbicie światła przez tkaninę (im większa wartość tym więcej światła odbijane jest na zewnątrz pomieszczenia).
- absorpcja, światło wchłaniane przez tkaninę i przekształcane w energie cieplną (większą wartość, więcej ciepła tkanina oddaje do pomieszczenia).

T:31%
R:67%
A:2%
T:28%
R:65%
A:7%
T:28%
R:50%
A:22%
T:27%
R:51%
A:22%
T:21%
R:51%
A:28%
T:10%
R:48%
A:42%
T:28%
R:65%
A:7%
T:20%
R:56%
A:24%
T:26%
R:52%
A:22%
T:25%
R:51%
A:24%
T:21%
R:51%
A:28%
T:24%
R:53%
A:23%
T:22%
R:42%
A:36%
T:26%
R:61%
A:13%
T:25%
R:51%
A:24%
T:20%
R:52%
A:28%
T:18%
R:47%
A:35%

<div class="col" style="padding: 10px; flex-grow: 0; display: inline-blo

KAT0016396

Opis

Skład
100% poliester
Poziom przepuszczalności światła
Średni, w zależności od koloru zaciemniająca w 50-90%
Tkanina
Gładka, delikatnie porowata, obustronnie jednakowy kolor. Zewnętrzna strona tkaniny pokryta jest warstwą perłową, która poprawia właściwości termoizolacyjne

Zobacz także

Komentarze (0)